sahibinden.com ARAÇ İLANLARINA İLİŞKİN EYLÜL AYI VERİLERİNİ AÇIKLADI:
EN ÇOK GECE 22:00’DE ARAÇ İLANI BAKILDI

KOBİ Postası

sahibinden.com, araç ilanlarına ait Eylül ayına ilişkin verilerini açıkladı. Rapora göre Eylül ayında en çok otomobil ilanı verildi. Otomobil ilanlarını sırasıyla, Minivan & Panelvan, Arazi/ SUV & Pick-up, Motosiklet ve Ticari Araçlar ilanları takip etti. En çok ilanı verilen otomobil markalarının sıralaması Renault, Volkswagen, Opel, Fiat ve Ford oldu.

Lots of new cars for sale in a parking

Model sıralamasında ise Renault -Clio, geçtiğimiz aya göre bir sıra yukarı çıkarak ilan sayısı ile lider oldu. Renault – Clio’yu, Volkswagen – Passat, Opel – Astra, Ford – Focus ve Renault – Megane takip etti. En çok ilanı verilen Arazi/ SUV & Pick-up markası ise Nissan oldu.

sahibinden.com’un Eylül verilerine göre; en çok beyaz, siyah, gri, gümüş gri ve kırmızı renkli; yakıt türü dizel ve model yılı2015 olan otomobillere ait ilanlar verildi. 2017 model otomobiller ise geçtiğimiz aydan farklı olarak ilk 5’e girdi.

Eylül ayında en çok ilan verilen otomobil motor hacmi 1301 – 1600 cm3 aralığı olarak belirlendi. Tüm ilanlar arasında, araçların %35,3’ü 0 – 100 bin kilometre aralığında yer alırken, %29’u 50.001 TL – 100.000 TL aralığında satışa sunuldu.

sahibinden.com’da, ilan bakanlar Eylül ayında sırasıyla en çok Volkswagen, Renault, BMW, Opel ve Ford marka otomobillerle ilgilendi.

Araçlar en çok gece 22:00-23:00 aralığında incelenirken, ilanlara ortalama bakılma süresi 10 dakika 54 saniye oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

İSTİHDAM PİYASASINDA ZAYIFLAMA İŞARETLERİ, MALİ PAKET BELİRSİZLİĞİ…

ENVER ERKAN, Tera Yatırım >> ABD’de Ağustos ayında 1,4 milyon istihdam artışına işaret eden raporun ardından, yarın açıklanacak olan Eylül tarım dışı istihdam raporunda da 850 bin kişilik bir artış olması bekleniyor. Devam eden virüse bağlı gerileme ve destek önlemlerinin geri çekilmesi nedeniyle işletmelerde yaşanan sıkıntıların, Ağustos’taki 1,4 milyon artıştan […]

Subscribe US Now