Sağlık sektörünün ekonomiye katkısı her geçen yıl artıyor

kobipostasi

TÜRKİYE EKONOMİSİ İÇİN SAĞLIK SEKTÖRÜNE KATKIMIZ DEVAM EDİYOR 

Gerek devlet hastaneleri gerek özel hastaneler hasta memnuniyeti için var gücüyle çalışıyor.  Branş hastaneleri arasında son yıllarda hızla atağa geçen Veni Vidi Göz Sağlığı Grubu, yenilikçi göz teknolojileri olarak odaklandığı trifokal akıllı göz içi kalıcı lens implantasyonu ve Türkiye’de ilk defa Veni Vidi Göz Sağlığı Grubu bünyesinde yapılmaya başlanan, lazer tedavilerinde en son teknoloji olarak göze dokunmadan yapılan No Touch Laser ile son bir yılda yurt içi ve yurt dışından binlerce hasta görme kusurlarından kurtuldu.

AMACIMIZ HİZMET, HEDEFİMİZ LİDER OLMAK

Ülkemizde göz sağlığı alanında istikrarlı gelişimiyle dikkat çeken Veni Vidi Göz Grubu, gelişmiş ülkelerde uygulanan yenilikçi tedavi uygulamaları gün geçtikçe daha çok hastaya dünya ile eş zamanlı ulaştırma yolunda ilerliyor.

Bu yenilikçi ve öncü tanı, tedavi ve yaklaşımları ve hasta memnuniyetine odaklı yaklaşımıyla, ülkemizin saygın, güvenilir sağlık markalarından biri olma hedeflerine doğru emin adımlarla yol alıyor.

2016 yılında projelerini aksatmadan hayata geçirdiklerini belirten Veni Vidi Göz Sağlığı Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Necdet Özdemir, “İstanbul, Ankara ve Sakarya’daki 6 merkezimiz ile yurtdışı hasta portföyünü artırarak Türkiye ekonomisi için çalışmaya devam ediyoruz. Türkiye’nin sağlık sektörü hızla gelişme kaydetti. Bizde Veni Vidi Göz olarak teknolojik yenilikleri yakından takip ederek hastalarımıza en iyisini sunmaya gayret ediyoruz. Göz branşında öncü olmak için çalışıyoruz” dedi.

Veni Vidi Göz Sağlığı Grubu, teknolojik gelişmelere ek olarak hizmet alanını genişletmek adına Dünya’da ve Türkiye’de yaşanan zorlu dönemlere rağmen büyümeye devam ederek  2016 yılında  tam teşekküllü Pendik Cerrahi Merkezi’ni bölgenin hizmetine sundu. Ankara, Sakarya ve İstanbul Anadolu Yakası’nda hastalarına hizmet veren Veni Vidi Göz Grup 3 yıl içerisinde Avrupa Yakası’nda 2 yeni göz merkezinin yanı sıra İzmir ve Bursa’da da yeni merkezler açmayı hedefliyor.

İNSAN ODAKLI DÜŞÜNÜYORUZ

Veni Vidi Göz Sağlığı Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Necdet Özdemir, “En etkili tanıtımın, doğru tanı ve başarılı bir tedaviyle mutlu kılınmış hastaların, duygu ve düşüncelerini başkalarıyla paylaşması olduğuna inanıyorum ve tüm kurumsal unsurlarımız da bu inanışı paylaşır. Mükemmel sonuçlara kavuşturduğumuz on binlerce hastamızın, doktorlarımızı ve kurumumuzu yakınlarına tavsiye etmesi bizim için çok değerli. Eski hastalarımızın devamlılığını takip ettiğimiz gibi, buna yeni hastalarımızın eklenmesini de tavsiye zincirinin çalıştığını teyit eden bir gösterge olarak çok yakından takip ediyoruz.”

“Alanında uzman hekimlerimiz güler yüzlü, başarılı sağlık personelimiz ile katarakt cerrahisinden lazer operasyonlarına kadar  gözün tüm branşlarında yüzlerce farklı tedaviyi hastalarımıza sunuyoruz. Tüm cihazlarımız Avrupa standartlarında olup, bu teknolojik alt yapıyla hastalarımızın konforu için çalışıyoruz. Türkiye’ye kazandırdığımız tüm yeni teknolojilerin yurtiçinde ve yurtdışında tanıtımlarına hız kesmeden devam ediyoruz.”

GÖZ HASTALIKLARININ TEŞHİS VE TEDAVİSİ KONUSUNDA YENİLİKÇİ UYGULAMA VE TEKNOLOJİLERE ÖNCÜLÜK EDİYORUZ

“Görme kusurlarında göze dokunmadan yapılan No Touch Laser, Akıllı Lensler ( Göz içi kalıcı lens), göz kapağı sarkmalarında ameliyatsız tedaviler, çoğu kişinin adını söylemekte bile zorlandığı keratokonus hastalığında Hibrid Tedavisi( Işın ve Lazer Tedavisi), önlem alınmazsa körlüğe kadar götürebilecek göz tansiyonunda ışın tedavisi (SLT), gözde meydana gelen sinek uçuşmaları için Vitreolizis Tedavisi. Yani kısaca hastalarımıza gelişmiş ve yenilikçi tedavi olanağı sunabiliyoruz.

LAZER AMELİYATLARINDA TEKNOLOJİ VENİ VİDİ GÖZ’DE

“Türkiye’nin sağlık sektörüne katkımız yenilikçi uygulamalarımız ile devam ediyor. Gelişmiş teknolojinin kullanımı, göz hekimliğinde verilecek hizmetin belki de en önemli faktörü. Bilimsel gelişmeleri takip eden, derin bilgi birikimi ve deneyime sahip hekimlerimizin ileri teknolojiyle desteklenmesi, başarımızın önemli unsurlarından.”

Veni Vidi Göz Grubu diğer göz merkezlerinden ayıran en önemli özelliği Lazerli refraktif cerrahi teknolojinin çok hızla geliştirildiği bir alanda son teknoloji kullanmasıdır.

“Göze dokunmadan yapılan No Touch Laser tedavisini hastalarımıza sunuyoruz. Benzer şekilde Akıllı Lens ( Göz içi kalıcı lens)  uygulamalarında da gerek operasyonları sıfır komplikasyonla yapmayı güvence altına alan sistemlerle donatılmış en son teknoloji cerrahi cihazları gerekse ileri teknoloji ürünü merceklerin kullanımı bakımından global gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Bu alanda son yenilik Akıllı Lensler olarak anılan hem yakın, hem orta, hem de uzak mesafelerdeki görüş için tasarlanmış göz içi lensler ve sonuçlar çok başarılı. Her iki alanda uluslararası şirketlerle işbirliğimiz var.”

SAĞLIK TURİZMİNE DE ÖNCÜLÜK EDİYORUZ

Türkiye’nin, sağlık turizmindeki hedefi 2023’te 20 milyar dolar. Bu hedef için tüm imkânlarını sunduklarını belirten Veni Vidi Göz Sağlığı Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Necdet Özdemir, “Her yıl yabancı hasta sayımız artıyor. Daha iyi bir hizmet sunmak için Türkiye’de sağlık turizmi faaliyetlerimizi ve yatırımlarımızı hızlandırarak bu yıl sağlık turizmine önemli bir bütçe ayırdık.  Türkiye’de hedeflediğimiz bölgelerde yeni merkezler açtıktan sonra 2023 yılına kadar yurtdışında da bir merkez açacağız” dedi.

“Türkiye’nin sağlık turizminde yükselişe geçmesinin nedenlerinden biri tecrübeli doktorlara sahip olmasıdır. Veni Vidi Göz Grubu bünyesindeki tüm hekimlerimizin operasyon sayılarının Avrupa ve Amerika’daki hekimlere göre daha fazla olmasının getirdiği tecrübeden dolayı ameliyatlarda oluşabilecek komplikasyon riski dünya standartlarının altındadır. Bu sebeple özellikle Avrupalıların göz alanında tercih ettiği yerler arasındayız. Tabi ki fiyatlarımızın da Avrupa’ya göre %40 ila %60 oranında daha ucuz olması tercih edilme nedenleri arasında ilk sıralarda yer alıyor.  Geçen yıl sadece Avrupa’dan yüzlerce hastamızın göz ameliyatını gerçekleştirdik. Avrupalı hastalar genelde Akıllı Lens (Göz İçi Kalıcı Lens) tedavisi için geliyor. Arap bölgesi ise ağırlıklı olarak No Touch Laser ve Ameliyatsız Göz Kapağı tedavisini tercih ediyor.”

YABANCI HASTALARA ÖZEL OLANAKLAR

Türkiye’nin yabancı hastaları çekmedeki başarısının, rakamlara da yansıdığını belirten Özdemir, “Ülkemizi sağlık için tercih eden yabancı hasta sayısı son 6 yılda 5 kat artışla 600 bine dayanırken, bu yolla elde edilen gelir ise 2,5 milyar doları aştı. Veni Vidi Göz Grubu olarak bu pazarın göz segmentindeki payımızı önümüzdeki 3 yıl içinde %30’un üzerine çıkarmayı hedefliyoruz. Özellikle Arap bölgesinden ciddi talepler almaya başladık ve şu anda Arap bölgesine yönelik yeni projeler hazırlıyoruz. Konaklama, transfer, operasyon süreci dahil tüm aşamalarda sorunsuz, konforlu hizmet almaları için çalışmalar yapıyoruz.”

Son olarak şunu da ifade etmek isterim: Biliyoruz ki, ancak bu ülke var oldukça, ancak bu ülke bize güvendikçe bizler var olabiliriz. Tüm çabamız, ülkemizin sevgisini ve güvenini hak etmek için sürekli çalışmak.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

DOMOTEX Turkey, halı üreticilerini halının merkezi Gaziantep'te buluşturuyor

Türkiye, Belçika, Çin, Danimarka, Hindistan, Endozenya, İran, Ürdün, Rusya ve Özbekistan’dan toplam 203 firma 21.509 m2 alanda en yeni ürünlerini sergileyecek. Fuar, bir kez daha makina halısı sektörünün Avrasya’daki en önemli buluşması olarak öne çıkacak. Makine halılarının yanı sıra; el-dokuma halıları, kilim, tekstil yer döşemeleri, elastik yer döşemeleri, laminant, ahşap […]

Subscribe US Now

Betboo Porno