S Sport, sporseverleri yeni Premium içeriklerle buluşturmaya devam ediyor

admin

İzleyicilerini İngiltere Premier Ligi, NBA, Formula 1, MotoGP, Copa Libertadores ve FIBA Basketbol Şampiyonlar Ligi’nden maç yayınlarının yanı sıra özel programlarla da buluşturan S Sport, Copa Sudamericana ve Rallycross’un da Türkiye’deki resmi yayıncısı oldu.

Güney Amerika futbolunun en prestijli ikinci futbol organizasyonu

S Sport ekranlarında Copa Libertadores maçlarını izleyebilen spor tutkunları, artık Güney Amerika’nın en prestijli ikinci futbol organizasyonu olan Copa Sudamericana’nın maçlarına da kolaylıkla ulaşabilecek.

S Sport’taki Copa Sudamericana heyecanı, 12 Mayıs Cuma günü Sao Paolo –Defansa Y Justica karşılaşmasının tekrar yayınıyla başlayacak. İzleyiciler sezon sonuna kadar Copa Sudamericana maçlarını canlı yayınlarla da izleyebilecek.

Rallycross deneyimi Coyote World RX of Belgium yarışıyla başlayacak

Formula 1 ve MotoGP’nin de resmi yayıncısı olan S Sport’taki Rallycross heyecanı ise 14 Mayıs Pazar günü 22.15’ten itibaren Coyote World RX of Belgium yarışının tekrarıyla başlayacak.

Spor tutkunları, Copa Sudamericana’da olduğu gibi Rallycross’ta da canlı yayınlarla birlikte motor sporlarının coşku ve heyecanını evlerinde yaşama fırsatı bulabilecek.

Sporseverler, S Sport’a Digiturk 87, D-Smart 78 ve Turkcell TV + 77. kanaldan ulaşabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

KIKO Milano dünyada 20'nci Türkiye'de birinci yılını kutladı

İtalya’nın lider kozmetik markası KIKO Milano, 2017 yılında güzellik sektöründe 20. yılını kutluyor. İlk mağazası, 1 Eylül 1997’de tarihi bir Fiorucci mağazası içinde açılan KIKO Milano’nun ilk amiral gemisi mağazaları, mimarlar Francesco ve Alessandro Mendini tarafından tasarlandı. Geçtiğimiz 20 yılda KIKO, tüm profesyonel ve kişisel makyaj ihtiyaçlarını karşılayan ton ve […]

Subscribe US Now

Betboo