Rixos Istanbul’a yeni atama

kobipostasi

Rixos Otellerinde uzun bir süre çalışan Erol Danacı, 15 Ekim 2011’den geçerli olmak üzere Rixos Otelleri Istanbul Projelerinden sorumlu Satış Direktörü görevine atandı.

İstanbul Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun olduktan sonra,Londra Stanton School’da satış pazarlama eğitimi alan Erol Danacı,bu dönemde Regents Park Hotel Londra Satış ve Pazarlama uzmanı görevinde bulundu. 2006 yılında Rixos Grubuna satış müdürü olarak katıldı,2008 yılına kadar Dogu Avrupa ve Baltık Ülkeri satış müdürlüğü,2008 yılında Rixos Tayland satış pazarlama müdürlüğü görevlerini icra etti.2009’dan bu yana Rixos Otelleri Kurumsal Anlaşmalardan sorumlu Global satış müdürlüğü görevini yürüten Erol Danacı,15 Ekim 2011’den geçerli olmak üzere Rixos Otelleri Istanbul Projelerinden sorumlu Satış Direktörü görevine atandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

BMD deprem acısını yaşayan Van?da 11 bin çocuğu giydiriyor

Birleşmiş Markalar Derneği Başkanı Yılmaz Yılmaz, Van?da meydana gelen deprem felaketinin ardından Şanlıurfa başta olmak üzere bölgeye yapılacak yardımların acil olarak bu kente kaydırıldığını belirterek, ?Deprem acısı yaşayan Van ve ilçelerinde 11 bin çocuğumuzu giydireceğiz? dedi. Yılmaz Yılmaz yaptığı yazılı açıklamada, deprem nedeniyle yaşamını yitirenlere Allah?tan rahmet, yaralılara acil şifa […]

Subscribe US Now

Betboo