RED DOT TASARIM ÖDÜLÜ ÜST ÜSTE İKİNCİ KEZ ROCA’YA

KOBİ Postası

Banyo alanları için tasarladığı ve ürettiği yenilikçi ürünleriyle dünyanın önde gelen markalarından Roca’nın Infinity koleksiyonu, dünyanın en köklü ve prestijli tasarım ödülü olan Red Dot ile ödüllendirildi. Ünlü mimar ve tasarımcı Fernanda Marques tarafından Fineceramic® teknolojisi ile tasarlanan koleksiyon, standartlardan %30 daha hafif ve ince malzemelerle tasarlanarak banyo alanlarına sadelik ve işlevsellik getiriyor.
Tasarım ve inovasyon açısından küresel bir referans noktası olan Red Dot Tasarım Yarışması’nda Product Design 2020 kategorisinde ödülü Roca’nın Infinity koleksiyonu aldı. Banyo alanlarına sadelik ve işlevsellik getirerek farklı bir yaklaşım öneren koleksiyon, Roca markası ile ilk Red Dot’unu alan prestijli mimar Fernanda Marques ile işbirliği sonucu geliştirildi. Roca’nın Infinity lavabo koleksiyonu geçtiğimiz yıl da Expo Revestir 2019 tarafından “Best In Show” fuarında en iyi ürün ödülünü almıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

APPGALLERY İLE HEP KAZAN KAMPANYASI HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR

Android tabanlı tüm akıllı cep telefonu ve tabletlere yüklenebilen dünyanın en büyük üçüncü uygulama mağazası AppGallery, barındırdığı on binlerce yerli ve yabancı uygulama ile kullanıcılarına fayda sağlamaya devam ediyor. AppGallery’de 18 Ekim 2020 tarihine kadar geçerli olan bu özelkampanyaya katılan herkes kazanıyor, AppGallery’de boş yok. Bu indirim ve fırsatlardan yararlanabilmek […]

Subscribe US Now