Ravena ile duvarlara sanatsal dokunuşlar

admin

Ravena; fabrikasının bulunduğu Bandırma bölgesinin antik çağdaki ismi olan Mysia’dan yani destanlara konu olmuş, her çağa damgasını vurmuş ve asırlar boyunca adından sıkça söz ettirmiş bir coğrafyadan doğuyor.
Ravena Tasarım Ekibi, Mysia’nın muhteşem manzarasının verdiği huzuru, verimli topraklarındaki renk çeşitliliğini ve umudun asla bitmeyeceği hissiyle oluşan dinginliği tasarımlarına taşıyarak ilk koleksiyonlarını mistik bir ruh ve aura ile oluşturmuştur.
Mysia koleksiyonu 20.000 den fazla renk kullanılarak oluşturulmuş 106 farklı duvar kağıdı seçeneği ile; Ortaçağ saraylarının gösterişli, asil duvarlarını damask desenler ile evlerinize taşırken, ılık bir bahar gününde gerçekleştirdiğiniz doğa yürüyüşünde ansızın yüzünüzde naif bir gülümsemeye neden olan çiçekler ile duvarlarınızı renklendiriyor veya yaşamdaki tüm desenleri oluşturan nokta ve çizgiler ile duvarlarınıza anlam katıyor.
Alman standartlarında üretilen Ravena Duvar Kağıtları; güneş ışığına dayanıklı, temizlenebilen, kolay uygulanabilen, %100 su bazlı boya ile üretildiği için insan sağlığına zarar vermeyen, anti-alerjik ve ekolojiktir. (www.ravena.com.tr)
Ravena Hakkında: 2016 yılında Bandırma’da kurulan Ravena; Alman duvar kağıdı üreticisi Rasch ile Türkiye’nin önde gelen duvar kağıdı distribütörlerinden HannaHome’un birlikteliği ve uluslararası yatırım şirketi Barakat Group’un desteği ile güçlenmiş bir markadır.
Ürünlerin kaplama alanı; 106 cm x 1560 cm (16,5 m2) ‘ dir. Tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı: 59 $+KDV

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Telekomünikasyon sektörünün vazgeçilmezi: Kişisel veri güvenliği

Telekomünikasyon sektörünün ülke ekonomisine daha fazla katkı sunması için teknolojinin baş döndüren hızının yakalanması şart. Ancak bu gelişimin kalıcı ve güvenli olması için de veri güvenliği konusunda ciddi adımlar atılması gerekiyor. Bu önemli ihtiyaçtan yola çıkan Tüm Telekomünikasyon İş İnsanları Derneği, Elektronik Haberleşmede Kişisel Veri Güvenliği ve Dijital Dönüşüm konferansıyla […]

Subscribe US Now

Betboo