Ramsey’in yüzde 50 daha hafif takım elbisesine patent

kobipostasi

‘İncelemeli Patent Belgesi’ne sahip olmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyleyen Ramsey yetkilileri, “Daha hafif takım elbise üretimi bugüne kadar değişik markalar tarafından denendi. Ramsey’in Ar-Ge gücüyle yarattığı en önemli fark, takım elbisenin şık duruşunu koruyarak hafifliği sağlamak. Bunun da arkasında, taklit edilmesi çok güç bir teknoloji var. Ramsey’in üretim ve Ar-Ge gücü, tasarımdaki üstünlüğü bu uygulamayı mümkün kıldı. Zero Weight özellikli ürünlerin koleksiyonumuzdaki payı yüzde 30’ların üzerine çıktı ve her geçen gün de yükseliyor” açıklamasını yaptı.
Zero Weight’e bronz madalya
Ramsey’in inovatif ürünü Zero Weight takım elbise ve ceketleri, 3-6 Mart tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenen İstanbul Uluslararası Buluş Fuarı’nda (ISIF) da yerini aldı. Ramsey, fuarda Türkiye Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık’ın da katıldığı törende Zero Weight teknolojisi ve inovasyon çalışmaları nedeniyle ‘Bronz Madalya’ ile de ödüllendirildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Hülya Gedik 'iş hayatında kadının önemini' anlattı

Uşak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kuvvet, iş dünyasında başarısını ispatlamış kadınların rol model olmaları gerektiğini vurguladı. Merhum Halil Kaya GEDİK’in Uşak’a ve ülkemize katkıları büyüktür diyen KUVVET “İlkler şehri Uşak’ı simgeleyen ve Türkiye’nin ilk uluslararası kaynak mühendislerinden olan merhum Halil Kaya Gedik’in Uşak’a ve Türkiye’ye katkılarından […]

Subscribe US Now

Betboo