Radisson Hotel Group, ülkemizde üç otel daha açıyor

admin

Radisson Hotel Group, bu yıl içerisinde 3 oteli daha açmaya hazırlanıyor. İki otel, İstanbul’un tarihi ve turist semtlerinde hizmet verecek, üçüncü otel İzmir’in Aliağa ilçesinde hizmet sunacak.

İstanbul’un turistik semtlerinden Beyazıt ve Sultanahmet’te Pantur Turizm ve Ticaret AŞ yatırımı ile açılacak olan oteller, Radisson Hotel President Beyazıt ve Radisson Hotel Sultanahmet olarak hizmet vermeyi sürdürecek.

Radisson Hotel President Beyazıt ve Radisson Hotel Sultanahmet otelleri, Kapalıçarşı, Ayasofya, Topkapı Sarayı gibi tarihi ve turistik merkezlere yakınlığı ile önemli bir konuma sahiptir.

Radisson Hotel President Beyazıt, spa, balo salonu ve farklı restoranlarla hizmet verirken, Radisson Hotel Sultanahmet, 4 ayrı restorana ev sahipliği yapacak.

Üçüncü otel olarak İzmir’in Aliağa ilçesinde açılacak olan Radisson Hotel İzmir Aliağa ise, Elif İntro Otelcilik tarafından destekleniyor ve otelin yeme-içme alanları, toplantı odaları, spa ve fitness alanları bulunuyor.

Radisson Hotel Group Başkan Yardımcısı ve Geliştirme Üst Yöneticisi Elie Younes, şunları söyledi:

“Radisson Hotel Group’un Türkiye pazarına olan güçlü taahhüdü, Türkiye’de 30’un üzerinde otel ile büyümeye devam ediyor. Radisson Hotel Group, üst segment kategorisinde, İstanbul’un en geniş otel zinciri olarak öne çıkıyor. Bu anlamda, markalarımız, iş ortaklarımız ve çalışanlarımız ile gurur duyuyoruz” dedi. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

FİLİSTİNLİLERİ SÜREÇTEN DIŞLAYAN BİR PLAN BÖLGEDE BARIŞI SAĞLAYAMAZ

İKTİSADİ KALKINMA VAKFI (İKV) Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, ABD Başkanı Trump tarafından açıklanan Filistin Barış Planını yorumladı. Başkan Zeytinoğlu Planın tek taraflı olduğunu ve yalnızca İsrail’in güvenliğini gözeterek tasarlandığını belirtti. Başkan Zeytinoğlu, Filistinlilerin yer almadığı bir barış sürecinin ölü doğmuş sayılacağını belirtti. İKV Başkanı Zeytinoğlu sözlerine şöyle devam etti: “Başkan Trump’ın […]

Subscribe US Now

Betboo