Puck ajans “globalleşti”

admin

Rusya, Ukrayna, Kazakistan, Katar, Azerbaycan, Gürcistan ve Dubai’de franchise şubeler oluşturarak bu ülkelerdeki A sınıfı ajansları kendi ismi altında birleştiren Puck Communications, Türkiye’nin uluslararası network’e sahip ilk ve tek reklam ajansı oldu.

Bu yenilenmeye paralel olarak Puck Global adını alan ajans, yeni mecraları doğru kullanan “yeni nesil” reklamcılık anlayışı ile rakiplerinden sıyrılarak fark yaratıyor.

Yeni nesil ajansa yeni nesil Genel Müdür

Deneyimli reklamcı Haluk Erkmen ve iş adamı İbrahim Halil Korkmaz’ın sahibi olduğu Puck Global, yenilenme sürecini üst düzey yönetici değişikliği ile tamamladı. 2017’ye iddialı giren Puck Global’de, Genel Müdür poziyonuna Celil Kaya atandı.

Kariyeri boyunca müşteri ilişkilerinde deneyim kazanan Celil Kaya sırasıyla Grey, Leo Burnett, Manajans JWT, Güzel Sanatlar ve Saatchi & Saatchi gibi network ajanslarda görev yaptı. Mart 2015’ten beri Puck Global’de Müşteri İlişkileri Direktörü olarak görev yapan Kaya, FMCG’den telekomünikasyona bir çok farklı kategori ve markalarla edindiği deneyimiyle bir çok kampanyaya imza attı.

1982 doğumlu Celil Kaya, lise eğitimini İzmir Bornova Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Kaya, 2001 yılında Anadolu Üniversitesi’nden Reklamcılık ve Halkla İlişkiler lisans derecesini aldıktan sonra Bahçeşehir Üniversitesi Pazarlama İletişimi ve Halkla İlişkiler Master Programı’nı bitirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Eximbank sermayesi 10 milyar TL’ye çıkarıldı

İhracatın en büyük finansman kaynağı Eximbank’ın 3.7 milyar TL olan sermayesi, 10 milyar TL’ya çıkarıldı. İzmir açısından güzel bir diğer gelişme ise; İzmir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Işınsu Kestelli’nin Eximbank Yönetim Kurulu’na girişi oldu. Eximbank Genel Müdürü Adnan Yıldırım, Eximbank Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı’nda alınan sermaye artışı kararını Twitter’dan […]

Subscribe US Now

Betboo