POZİTERA PERAKENDE GELİŞTİRME HİZMETLERİ A.Ş DE TEİD ÜYELERİ ARASINA KATILDI

admin

Türkiye’nin önde gelen kurum ve kuruluşlarının katılımıyla 145’i aşkın üyeye ulaşan Etik ve İtibar Derneği (TEİD) üyeleri arasına,  sektöründe lider birçok ulusal ve uluslararası firmaya hizmet veren perakende geliştirme şirketi Pozitera Perakende Geliştirme Hizmetleri A.Ş de katıldı.

Etik ve İtibar Derneği (TEİD), üye sayısını arttırmaya devam ediyor. İş etiği ilke ve değerlerinin  şirketlerin tüm idari ve ticari fonksiyonları tarafından benimsenmesi ve bir iş yapma biçimi haline gelmesi hedefiyle 2010 yılında kurulan TEİD, bugün GSMH’nın yüzde 15’ini oluşturan ve 200 binin üzerinde çalışanı istihdam eden önde gelen kurum ve kuruluşlardan oluşuyor.

İş dünyasının yoğun desteğiyle üye sayısını düzenli olarak artıran TEİD’in yeni üyesi Pozitera Perakende Geliştirme Hizmetleri A.Ş oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

‘Cinsel gücüm artsın’ derken gözden olmayın

Erkeklerin cinsellikte sertleşme problemi için bilinçsizce ve reçetesiz kullandığı ilaçlar, görme ve göz sorunlarına neden olabiliyor. Dünya Göz Adana Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Cüneyt Karaarslan, jenerik adı ‘Viagra’, halk arasında ‘Mavi Hap’ olarak bilinen cinsel gücü artıran ilaç kullananların görme sorunu yaşayabileceğini söyledi. Dünya Göz Adana Hastanesi Başhekimi Op. Dr. […]

Subscribe US Now