POZİTERA MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ GRUP MÜDÜRLÜĞÜNE MURAT ZAN ATANDI

admin

Pazarlama sektöründe perakende geliştirmenin öncü şirketi Pozitera Perakende Geliştirme Hizmetleri A.Ş. dikey ve yatay büyüyor. Pozitera Müşteri İlişkileri Grup Müdürü olarak atanan Murat Zan, lisans eğitimini Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nde yaptı. Lisans eğitimini takiben 2006 yılında hızla gelişmekte olan ilaç sektöründe Biota Laboratuarları’nda profesyonel hayata başladı.

Biota Laboratuarları’ nda kişisel yapısına da uygun olan görevini kesintisiz 5 yıl başarıyla sürdüren Murat Zan daha sonra Solgar Vitamin’e Kıdemli Tıbbi Tanıtım Temsilcisi olarak transfer oldu.

Solgar’da da 4 yıl süreyle pazarlama alanında özellikle direkt saha organizasyonu gerektiren dinamik  projelerde  başarılara imza attı.

Murat Zan 2017 yılında perakende sektöründeki ulusal ve uluslararası birçok lider firmaya hizmet veren Pozitera Perakende Geliştirme Hizmetleri A.Ş.’ye  Proje Yöneticisi olarak transfer oldu.

Kısa süre önce de Türkiye genelinde 1500’e yakın saha elemanının tüketici odaklı operasyonunu yöneten yaklaşık 100’ün üzerinde supervisor ve 1000 kişiden oluşan eğitimli saha ekibiyle başarılara

imza atan Pozitera’da Müşteri İlişkileri Grup Müdürü olarak atandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Pozitera, geliştirdiği teknolojiyle perakende süreçlerinin canlı olarak izlenmesini sağlıyor

Pozitera, kendisine ait olan Perakende Takip Platformu (PTP) teknolojisiyle, satış ekiplerini ve pazarlama süreçlerini anında ve canlı olarak izleyebiliyor, gerekirse müdahale edilmesini sağlıyor. Kuruluşunun 15. yılını kutlamaya hazırlanan Pozitera Perakende Geliştirme Hizmetleri A.Ş. patenti kendisine ait yazılımı sayesinde ölçümlenebilir pazarlama faaliyetleri sunarak, perakende sektöründe yer alan markalara Perakende Takip Platformu […]

Subscribe US Now