POZİTERA A.Ş. PAZARLAMA MÜDÜRÜ NİLGÜN CENGİZ OLDU

admin

Kurumsal İletişim ve Pazarlama konusunda deneyimli, profesyonel yönetici Nilgün Cengiz; Pozitera Perakende Geliştirme Hizmetleri A.Ş.’nin Pazarlama Müdürü oldu.

Nilgün Cengiz; M.Ü. Sosyal Bilimler Enstitüsü İletişim Bilimleri Fakültesi’nde Yüksek Lisans eğitimi sonrası dönemin en etkili ve fark yaratan şirketi RAKS Sanayi Ürünleri Pazarlama Bölümünde profesyonel iş hayatına başladı ve uzun yıllar çalıştı.Daha sonra yerli ve global kurumlarda 20 yıl süreyle marka, kurumsal iletişim, itibar yönetimi, kriz yönetimi, kurum içi / dışı iletişim alanlarında başarılı çalışmalar yaptı. Nilgün Cengiz çalışma hayatında Kurumsal Sosyal Sorumluluk Projelerinin geliştirilmesinde önemli yetki ve sorumluluklar üstlenerek topluma fayda sağlayan projelerin hayata geçmesini sağladı.

PERAKENDE SEKTÖRÜNDEKİ KURUMLARIN GÜÇLÜ ÇÖZÜM ORTAĞI POZİTERA YAPILANMAYA DEVAM EDİYOR.

Sektör lideri ulusal ve uluslararası birçok firmaya hizmet veren Pozitera Perakende Geliştirme Hizmetleri A.Ş. 1000’i aşkın eğitimli kadrosu ve 100’den fazla saha yöneticisi ile İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere Türkiye genelinde 81 ilde 3 Bölge Müdürlüğü ile faaliyet göstermektedir. Genç girişimci Birol Şengel tarafından 2007’de kurulan Pozitera, perakende geliştirme, eğitim ve insan kaynakları, perakende izleme ve rapor üretimi alanlarında çözümler üretmektedir. Pazarlama sektöründe perakende geliştirme konusuna yeni bir bakış açısı getiren Pozitera, özel eğitimli kadrosu ve patenti kendine ait özel yazılımı ile gerçekleştirdiği raporlama sistemiyle çok kısa sürede 15 bini aşkın markalı ürünü tüketiciyle buluşturmaktadır. Saha çalışmalarında, dinamik pazarlama ve tanıtımında çok ciddi katma değer sağlayarak, deneyimi ve uzmanlığı ile ürünlerin reyonda bekleme sürelerini azaltıp, satışlarını hızlandırmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Özel sektör, akademi ve girişimler SabancıDx Dijital Kampüs'te buluşuyor

Türkiye’nin Silikon Vadisi kapılarını açtı Sabancı Holding’in yeni nesil dijital ve analitik şirketi SabancıDx, ileri teknoloji çözümlerine odaklanarak Türkiye’nin dijital dönüşümüne öncülük etme hedefiyle kurulan yeni merkezinin açılışını gerçekleştirdi. SabancıDx Dijital Kampüs’te büyük veri, ileri veri analitiği, siber güvenlik, endüstriyel IoT, robotik işgücü, yapay zeka ve blokzinciri gibi yeni nesil […]

Subscribe US Now