Porland yeme içme bloggerlarını yeni konsept mağazasında ağırladı

KOBİ Postası

Porland Vialand AVM mağazasında beş çayı olarak gerçekleştirilen etkinliğe; Selma Mollaoğlu, Nermin Öztürkgül, Sevim Beköz, Arzu Erciyas, Bilge Ok, Chef Gülhan Kara, Canan Görenek, Beyhan Kadayfçı, Buket Cengiz, Nuray Köse, Necla Deniz, Çiğdem Ferda Karabacak, Belgin Binici, Ayşenur Saylan Tekin, Sibel Çikler Demirci, Sibel Yalçın, Zübeyde Saraçoğlu, Oya Emerk, Arzu Göncü Hangül, Leyla Kılıç katıldı.

Yeni yıl temalı uzun bir masa etrafında, samimi bir ortamda geçen etkinlikte, Porland Kurumsal İletişim Yöneticisi Esen Karatekin marka hikâyesini anlatırken, Designer İlksen Şenol 2017 masa üstü trendleri ve Porland’ın yeni sezon koleksiyonları hakkında bilgi verdi. Porland’ın ev araç gereçleri ile tekstil ürünler markası Porland Style Ürün Müdürü Aylin Çoruh tarafından markanın her geçen gün zenginleşen ürün kategorileri aktarıldı ve toplantının bir bölümünde 3 bin metrekare alanda kurulu sektörünün en büyük mağazası blog yazarları ile birlikte gezildi.

Organizasyonun dekorasyon ve sunum hazırlığı Görsel Projeler ekibi tarafından yapıldı. Son bölümde Görsel Projeler’den Onur Güney ve İlkay Aydoğdu’nun uygulamalı olarak anlattıkları yılbaşı sofralarına ilişkin pratik bilgiler ve Porland Fabrika konseptine ilişkin mimari ve dekorasyon ayrıntıları konuklar tarafından büyük ilgiyle dinlendi.

Porland hediye paketlerinin takdim edildiği ve 2017 yılına ilişkin iyi dileklerin paylaşıldığı Porland blogger buluşmasında yan flüt ve akordeon sanatçılarının dinletisi etkinliğe keyif kattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Renault'dan elektrikli araç pazarındaki liderliğini güçlendiren atama

Renault Grubu tarafından yapılan açıklamaya göre, Elektrikli Araçlardan Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı, 1 Ocak 2017 itibariyle, Gilles Normand olacak. Renault Grubu Satış ve Pazarlama Başkan Yardımcısı Thierry Koskas’a bağlı çalışacak olan Gilles Normand, hâlihazırda Renault Grubu Kıdemli Başkan Yardımcısı, Asya-Pasifik Bölgesi Başkanı ve Renault Yönetim Komitesi üyesi olarak görev yapıyor. Gilles Normand […]

Subscribe US Now