Polin Kimya’dan profesyonellerin tercihi parke yapıştırıcıları

kobipostasi

0-7Kurulduğu günden itibaren AR-GE çalışmalarıyla ürün portföyünü sürekli genişleten Polin Kimya, birçok önemli özelliği bir araya getirerek geliştirdiği parke yapıştırıcıları ile yaşam alanlarına değer katmaya devam ediyor.

Çift komponentli poliüretan esaslı ile tek komponentli stpe ve pvac esaslı parke yapıştırıcıları, şap, kuru şap, sunta, OSB, doğal taşlar, fayans, terazo ve yerden ısıtma sistemler üzerinde kullanılabiliyor. Masif ve lamine parke yapıştırıcısı olarak hemen hemen her yüzey ve her genişlikteki parke için uygulanan, solvent ihtiva etmeyen, kokusuz yapıştırıcılar, birçok özellikleriyle inşaat sektöründeki önemli projelerde tercih ediliyor.

Polin Silex Stpe hibrid bazlı tek komponentli yapıştırıcı, leke yapmaz, lamine parkelerde kullanılmakta ve nemli yüzeyler dahil olmak üzere astarsız güçlü yapışma özelliği göstermektedir.

Polin PU 6006 EL “New” yerden ısıtmalı sistemlere uygun, karışımı yumuşak, kolayca uygulanabilen kullanım kolaylığı ile profesyoneller tarafından tercih edilmektedir. Geç kürlenmesinden dolayı uzun çalışma imkanı sağlayan parke yapıştırıcıları, uygulandıktan sonra parke üzerinden 48 saat içerisinde leke bırakmadan temizlenebilme özelliği ile son kullanıcı şikayetlerine son veriyor ve en pahalı parke kullanımlarında bile mükemmel sonuçlar sağlıyor.

Genel Özellikler

  • Solvent ihtiva etmez.
  • Kokusuzdur.
  • Her tür parkenin yapıştırmasında kullanılabilir.
  • Tiksotropik, dişli kalan özellik gösterir.
  • Elastiktir.
  • Yerden ısıtmaya uygundur.
  • Ses izolasyonu sağlar.
  • Güçlü yapıştırma ile sorunsuz uygulanırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Hurriyetemlak.com’dan iPhone ve iPad’e yeni uygulamalar

Emlak sektörüne dair tüm bilgileri tek bir çatı altında toplayan Hurriyetemlak.com, iPhone ve iPad aplikasyonuna yeni fasiliteler ekledi. Böylelikle iPhone ve iPad’den Hurriyetemlak.com’u takip edenler, daha kolay ve daha hızlı arama yapabiliyor. Yenilenen arayüzde ve ilan detaylarında yapılan eklemeler ve değişiklikler ile tüm satılık ve kiralık ev, ofis veya arsa […]

Subscribe US Now