PeP Visa Kart, İçerisinde 50 TL Yüklü Geliyor

admin

PeP Visa Kart Alanlar, İlk 250 TL’lik Alışverişlerinde Kullanabilecekleri 50 TL’ye Sahip Oluyor.

Türkiye’nin yerli dijital cüzdanı PeP, 1 Eylül – 31 Ekim 2020 tarihleri arasında PeP’e üye olarak PeP Visa Kart talep eden tüketicilere avantajlı alışveriş imkanı sunuyor. Kampanya kapsamında PeP Visa Kart’ı alan tüketiciler; kartlarını, içerisinde ilk 250 TL’lik alışverişlerinde kullanabilecekleri 50 TL yüklü şekilde teslim alıyorlar.

1 Eylül – 31 Ekim tarihleri arasında, PeP’e üye olarak PeP Visa Kart’ı talep eden tüketiciler, ilk 250 TL’lik alışverişlerinde 50 TL’lik avantaja sahip oluyorlar. AppStore ya da Google Play üzerinden indirilebilen PeP uygulaması ile ya da www.peple.com.tr internet adresi üzerinden PeP’e üye olunarak talep edilebilen PeP Visa Kart’lar, sahiplerine içerisinde 50 TL yüklü olarak gönderiliyor. PeP Visa Kart sahipleri, 50 TL’lerini, 31 Aralık 2020 tarihine kadar, fiziki ya da sanal ortamda yapacakları ilk 250 TL’lik alışverişlerinde kullanabilecekler.

PeP Visa Kart sahipleri, dünyanın dört bir yanında ve internette yaptıkları harcamaları avantajlı döviz kurları ile gerçekleştirebiliyor, yurt dışında ATM’leri komisyonsuz kullanarak seyahatlerinde ekonomik fayda sağlayabiliyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Türkiye’nin en büyük ‘1v1’ League of Legends turnuvası Red Bull Solo Q başlıyor

Türkiye’nin en iyi oyuncularını bir araya getirerek binlerce düellocunun mücadele edeceği ‘1v1’ League of Legends turnuvası Red Bull Solo Q şampiyonunu arıyor. Amatör oyuncuların katılımına açık olan Red Bull Solo Q elemeleri 12 Eylül’de çevrimiçi turnuva ile başlıyor. Türkiye’nin en iyi LOL oyuncusu ol, kendini göster diyerek oyun hiç bitmesin […]

Subscribe US Now

Betboo