Pendik Yeditepe kızları HDI Sigorta’nın desteğiyle Türkiye Şampiyonası’nda

admin

HDI Sigorta’nın sponsorluğunu üstlendiği Pendik Yeditepe Spor Kulübü’nün U13 kız takımı, İstanbul üçüncüsü olarak Türkiye Şampiyonası’na doğrudan katılmaya hak kazandı.

2012 yılında basketbola gönül vermiş semt gençleri tarafından kurulan Pendik Yeditepe Spor Kulübü, kuruluşundan bu yana Türkiye Basketbol Federasyonu Altyapı Liglerinde erkek kategorilerinde faaliyet gösterdi ve İstanbul özel liglerinde dereceler kazandı. 2016 yılında kurulan U13 kız takımı ile dokuz aylık kısa bir sürede ülkemizin en güçlü ekipleri olan Fenerbahçe Spor Kulübü, Galatasaray Spor Kulübü ve İstanbul Üniversitesi Spor Kulübü gibi ekipleri yenerek İstanbul üçüncüsü oldu.

Amatör ve profesyonel liglerde birçok spor kulübüne destek veren HDI Sigorta’nın tek destekçisi olduğu Pendik Yeditepe Spor Kulübü’nün U13 kız takımı, şimdi haziran ayında Samsun’da yapılacak Türkiye Şampiyonası’nı bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

İspanya’dan Tur Assist’e üst düzey atama

Yol yardımdan çekiciye, konut onarımdan hava ambulansına, seyahat acentesinden marangoza kadar farklı alanlarda toplam 8 bine yakın hizmet birimi ile müşterilerinin yanında yer alan Tur Assist, hizmet kalitesini artırma yolunda yeni adımlar atmaya devam ediyor. İspanyol Mapfre Asistencia’da 2011’den beri görev yapan Rui Gentil, Tur Assist’e Genel Müdür Yardımcısı olarak […]

Subscribe US Now

Betboo