Pegasus, “Sevgililer Günü” kampanyasıyla sevdiklerinizi yurt dışına 39 dolara uçuruyor

KOBİ Postası

Pegasus’un “Eski sevgiliye dönüş” temalı Sevgililer Günü’ne özel kampanyasında, biletlerini 9-11 Şubat tarihlerinde www.flypgs.com‘dan veya Pegasus Mobil uygulamasından alanlar, 15 Mart – 22 Haziran 2017 tarihleri arasında yurt dışına yapacakları uçuşlarında ikinci kişiyi her şey dâhil tek fiyat 39 dolara uçurma fırsatı yakalayacak.

Pegasus, kampanya duyurusunu ise “Eski Sevgiliye Dönüş” temalı 40 saniyelik bir dijital filmle sosyal medya üzerinden gerçekleştiriyor. Filmde uygun fiyatlı biletleri kaçırmamak için eski sevgilisine dönen bir gencin hikâyesi anlatılıyor.

Misafirler, Pegasus’un 69 yurt dışı uçuş noktası ve kampanya ile ilgili detaylı bilgilere www.flypgs.com üzerinden ulaşabilir, dilerlerse biletlerini almadan önce www.flypgs.com/plus/ adresinden veya Pegasus’un mobil uygulaması üzerinden Pegasus Plus programına ücretsiz üye olarak uçuşlarından puan da kazanabiliyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Sevgilinizin dolabına müdahale etmek için iyi bir fırsat

Sevdiğini her zaman şık, özgüvenli ve rahat görmek isteyenler, arada sırada onun gardırobuna müdahale etmekten kendilerini alamazlar. Sevgililer Günü, işte bu müdahaleyi en tatlı şekilde yapabilmek için güzel bir fırsat yaratıyor. Bu gizli görevdeki vazgeçilmez yardımcı ise Dockers®! Her ortama ayak uyduran rahatlık: Broken In Sevdiğine tarz, rahatlık ve keyif […]

Subscribe US Now