PAZARTESİ SENDROMUNA SON

admin
Günümüzün yoğun iş yaşantısı ve uzun süren mesai saatleri, bireylerin yaşantısını doğrudan etkiliyor. Şirketler, çalışanlarının haftanın ilk günü motivasyonunu arttırmak için çeşitli organizasyonlara imza atıyor.  Bu kapsamda Dünya’da benzeri olan bir örneği ülkemizde uygulayan 3 kadın girişimcinin kurduğu keman, cello ve saksafondan oluşan TriOnStage grubu, yaptığı performans ile kişilerin  ilk çalışma gününe keyifli bir kahve molası ile başlatıyor.
Yapıtıkları görsel ve işitsel şov ile çalışanların yüzündeki değişimi gördüklerini ifade eden grubun cellisti Nihan Demirkapı, “Pazartesi sendromu çalışanların kabusu. Sabahları çalışanları müzik ve dansın birleşimi ile ortaya çıkan şov ile karşılıyoruz. Onlar içinde hafta sonundan hafta içine bir uyum gibi oluyor. Gelen tepkilerden çok memnunuz. Çalışanların motivasyonu yüzde 50 artıyor” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

SOKAK GİRİŞİMCİLİĞİ HAKLARININ PEŞİNDE

2015 yılından bu yana ulusal ve küresel boyutlarıyla Giresun Üniversitesi öğretim üyesi ve geri dönüşüm işçileri başdanışmanı Dr Osman Sirkeci tarafından yürütülmekte olan çalışmalar uluslararası başarıya ulaştı. 2015 yılında Giresun’da İlk Adımlar atılan Sokak çalışanlarının yasal statülerinin sağlanması sosyal güvenceye kavuşturulması konulu çalışma Türkiye’nin birçok Üniversitesi’nden ve akademisinden destek gördü. […]

Subscribe US Now