Pazarlama dünyası İstanbul Marketing Summit’te buluşuyor

kobipostasi

‘Yeni Nesil Sürdürülebilir Markalar’ mottosuyla Avrupa’nın en iddialı pazarlama zirvesi olmayı hedefleyen İstanbul Marketing Summit, 24 konuşmacı ve 1500’den fazla sektör profesyonelini bir araya getiriyor.

İki gün sürecek etkinlikte markalarının üst düzey yöneticileri ve pazarlama uzmanlarının yanı sıra katılımcılar da interaktif olarak öğrenecek, eğlenecek ve iş ağlarını genişletecek. Etkinlikte yapılacak sunum ve konuşmalarla markaların kuruluşlarından itibaren oluşturdukları deneyime şahit olunacak.

Pazarlama profesyonellerini Türkiye’den ve dünyadan önemli isimlerle buluşturacak olan İstanbul Marketing Summit’e; Korn Ferry Hay Yönetim Kurulu Başkanı Şerif Kaynar, HOPİ Genel Müdürü Neslihan Uçar Çadırcı, FLO Pazarlama ve Kurumsal İletişimden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Pelin Şeker, BKM Genel Müdür Yardımcısı Cenk Temiz, Dockers Avrupa Pazarlama Direktörü Joan Calabia, R/GA EMEA Chief Creative Director Andre Le Masurier gibi isimler konuşmacı olarak katılacak.

İstanbul’un Pazarlama Ödülleri de Sahiplerini Buluyor

İstanbul Marketing Summit tarafından bu yıl ilk kez düzenlenen İstanbul Marketing Awards’ın kazananları da 10 Aralık’ta açıklanacak.

Brand Map Genel Yayın Yönetmeni Bülent Fidan’ın Jüri Başkanlığını yaptığı İstanbul Marketing Awards’ta; Toplumsal Cinsiyet Eşitliği İletişimi, Spor İletişimi, Genişletme / Esnetme / Ortaklık Yoluyla Büyüme gibi fark yaratan ödül kategorileri bulunuyor.

Etkinlik ile ilgili tüm bilgilere www.istanbulmarketingsummit.com adresinden, etkinlik biletlerine ise Biletino.com’dan ulaşılabilir.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Bristol-Myers Squibb Türkiye’de yeni atamalar

Bristol-Myers Squibb Türkiye’de Dr. Serem Uruş Kıdemli Medikal Müdür pozisyonuna atanırken, Kıdemli Pazara Erişim ve Kurumsal İlişkiler Müdürü görevine Betül Balta getirildi. İmmüno-onkolojik tedavilerin ülkemize kazandırılmasında öncü bir rol üstlenen, yenilikçi ilaçları keşfetmeyi, geliştirmeyi ve sunmayı misyon edinen Bristol-Myers Squibb (BMS), çalışanlarının kariyer gelişimine katkı sağlayacak atamalar gerçekleştiriyor. Dr. Serem […]

Subscribe US Now