PAŞABAHÇE MAĞAZALARI, KANYON’DAKİ MAĞAZALARINI BİRLEŞTİRDİ

Paşabahçe Mağazaları, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için Kanyon’daki ‘Butik’ ve ‘Yaşam’ konseptli mağazalarını birleştirdi. Kanyon’da -2.katta bulunan Yaşam konseptli mağazasını genişleten Paşabahçe Mağazaları, hem Yaşam hem de Butik ürünleri ile tek mağaza üzerinden hizmet verecek.

Ürünleri ve mağaza konseptiyle müşterilerine her zaman en iyiyi en güzel şekilde sunmak için çalışan Paşabahçe Mağazaları, Kanyon’daki ‘Butik’ ve ‘Yaşam’ konseptli mağazalarını birleştirme kararı alarak -2. katta bulunan Yaşam konseptli mağazasını genişletti. Böylece, Kanyon’da tek mağaza ile hem Yaşam hem de Butik ürünleri ile tüketicilerine hizmet verecek.

İstanbul’un en gözde alışveriş ve yaşam merkezi olan Kanyon’da; -2.katta yenilenen ve genişletilen Paşabahçe Mağazaları, yaklaşık 400 metrekarelik yeni mağazasında müşterilerini ağırlıyor.

Ev ve yaşam alanları için binlerce fikir ve öneri sunan Paşabahçe Mağazaları, ‘Yaşam’ ve ‘Butik’ konseptlerinin bir arada olduğu mağazasında dekorasyon ürünlerinden, mutfak aksesuarlarına, el yapımı özel üretim hediye seçeneklerinden günlük kullanabileceğiniz kupa ve bardaklara kadar daha pek çok ürün ile her zevke ve bütçeye uygun seçenekler sunuyor.

Paşabahçe Mağazaları, yenileme ve mağaza birleştirme çalışmaları sonrasında; yeni iç tasarımı ve görünümüyle Kanyon’da müşterilerine keyifli vakit geçirebilecekleri bir deneyim sunuyor. Ev ve yaşama dair binlerce fikir ve öneri için Kanyon’da -2. Katta yer alan Paşabahçe Mağazaları’nı ve www.pasabahcemagazalari.com internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

NÜKLEER BUZKIRAN ARKTİKA’NIN DENEME SEFERLERİNİN İKİNCİ AŞAMASI TAMAMLANDI

Proje 22220 kapsamında görev yapan öncü ve evrensel nükleer buzkıran “Arktika” 17 Eylül’de deneme seferlerinin ikinci aşaması tamamlamasının ardından St Petersburg’a geri döndü. Nükleergüçle çalışan geminin mekanizma ve ekipman denetimi, 23 Haziran-16 Eylül tarihleri arasında Finlandiya Körfezi ve Baltık Denizi’nde yapıldı. Uzmanlar, gemi çalışır durumdayken elektrik güç sistemlerini ve geminin […]

Subscribe US Now