PAŞABAHÇE MAĞAZALARI EVİNİZİ SONBAHARA HAZIRLIYOR

admin

Ev ve yaşama dair binlerce fikir sunan Paşabahçe Mağazaları, sonbaharın gelişiyle evinde ufak dokunuşlar yapmak isteyenlere birbirinden farklı alternatifler sunuyor.

Toprak tonlarının sıcaklığıyla sonbaharı karşılayan Paşabahçe Mağazaları’nda sepetlerden saksılara, kaselerden kupalara, demliklerden mumluklara kadar evleri güzelleştirecek yüzlerce ürün alternatifi bulunuyor.

Küçük dekoratif dokunuşlar

Gücünü siyah ve beyazın asaletinden alan Tokyo sepetler ve Mozaik Terra Cotta saksılar ev dekorasyonunda ufak dokunuşlarla büyük değişiklikler yaratıyor.

Sonbahar Akşamlarının Vazgeçilmezleri; Mumlar

Elips Metal Mumluk ve Dome Tealight Mumluk, evleri ve yaşam alanlarını mum ışıklarıyla aydınlatarak daha romantik ve sıcak bir ortama dönüştürüyor.

Soğuyan Havaları Temsilen…

Toprak renkleriyle öne çıkan Stone Seramik kupalar serin havalarda kahve keyfini ikiye katlarken, Herbal-Theraphy Demlikler ortama daha sıcak ve huzurlu bir hava veriyor.

İçinizi Isıtacak Sofralar

Sonbahar esintilerini evinde hissetmek ve mutfağına sonbahara özel dekorasyon fikirleri katmak isteyenler için Gül Porselen ailesi, Felix Seramik 4’lü Kase Seti ve Glory Seramik Servis Tabağı ideal seçenekler arasında.

İçli Dışlı Üzüm Bardak ve İçli Dışlı Çilek Bardak tasarımlarıyla sofralara farklılık katarken camın sağlıklı yapısına bir kez daha vurgu yapıyor. Bombay ve Delhi Metal Tabureler ise evlere ve yaşam alanlarına yaratıcı bir fikir sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

İŞBİR YATAK “YÜZDE 20 BÜYÜDÜ, HEDEF YIL SONUNA KADAR YÜZDE 50”

Dünya yatak üretimi ve tüketiminde, son 10 yılda artış yaşanmaya devam ediyor. Açıklanan verilere göre, her yıl dünya çapında yaklaşık 230 milyon yatak üretimi yapılıyor. Veriler de üretilen yatakların değerinin, 2009 tarihinden itibaren yüzde 58 oranında artış gösterdiğini ortaya koyuyor. 2020-2023 tarihleri arasında, bu oranların yaklaşık yüzde 3 oranında artması […]

Subscribe US Now

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx