Park Kumpir, Ankara’da

kobipostasi

Eskişehir fast food sektörünün lider markası Park Kumpir 2010 yılında başlattığı franchisee çalışmalarının sonucu olarak hızlı bir ilerleme ile büyüyor.

Türkiye?de ve Avrupa ülkelerinde son dönemde revaçta olan kumpir ile yeni yatırım fırsatı sunan ve ufak yatırımcıyı iş sahibi yapan Park Kumpir yurtdışındaki ilk bayisini İsviçre?nin Schaffhausen kentinde açtı ve sonrasında İspanya ve Bursa anlaşmaları yapıldı.

Kızılay’da hizmet verecek Park Kumpir için işletmeci Merve Aksakal ile 5 yıllık bir franchising anlaşması imzaladıklarını belirten Park Kumpir Genel Müdürü Fethi Koçdemir,  bu anlaşmaların bir başlangıç olduğunu asıl hedeflerinin yurtdışında Türkiye?yi ve Eskişehir?i en iyi şekilde temsil etmek, olduğunu söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Seçime doğru...

Artık Türkiye ve Türk halkı bütünüyle seçim ortamına ve seçim psikolojisine girdi. Demokratik seçimler hiç kuşku yok ki hem demokrasinin hem de halkın ekonomik derleri için bir çare olacak. En azından demokrasinin bir gereği olarak öyle olması gerekiyor. Öyle değil mi? Sanki fotoğraf öyle söylemiyor gibi. Ne dersiniz? Esnaf kendi derdine […]

Subscribe US Now

Betboo