Parıltım’ın kurucusu Necat Aydın’a ‘Üstün Başarı Ödülü

admin

Marmara Rotary Kulübü`nün her yıl mesleğini başarı ile icra edenlere verdiği ‘Meslekte Üstün Başarı Ödülleri’ 8 Mayıs’ta düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Parıltım Yemek Yönetim Kurulu Başkanı Necat Aydın, toplu yemek sektöründe geçirdiği 35 yıllık başarılı iş yaşamı nedeniyle bu yıl ödüle layık görüldü. Necat Aydın ödülünü Marmara Yelken Kulübü’nde düzenlenen törende aldı.

Önceliğimiz ‘Müşteri memnuniyeti’

Törende konuşan Necat Aydın, ödülden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Kapasite artışı, servis ve ürün kalitesine yaptıkları yatırımların kendilerine müşteri memnuniyeti olarak geri döndüğünü vurgulayan Aydın, “Müşteri memnuniyeti şirketimizin en önem verdiği konuların başında geliyor. Marmara Rotay Kulübü’nün verdiği bu ödül emeklerimizin boşa gitmediğini göstermesi açısından çok önemli” dedi.

‘Meslekte Üstün Başarı Ödülleri’, yerel ya da ulusal düzeyde başarılı olmuş, iş-sanat-ekonomi-politika gibi farklı meslek gruplarından kişilerden seçilerek, dünyada 33 bin 900 Rotary Kulübü’nde her yıl dağıtılıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Büyükyalı İstanbul’un “Gün Kapı” etabı, yoğun talep üzerine planlanandan önce satışta

Emlak Konut GYO güvencesiyle Özak GYO, Ziylan Gayrimenkul ve Yenigün İnşaat’ın, İstanbul Kazlıçeşme’de hayata geçirdiği, şehrin yeni deniz semtiBüyükyalı İstanbul’un, 1+1 ve 2+1 evlerden oluşan Gün Kapı etabı, yoğun talep üzerine planlanan tarihten önce satışa sunuldu. Büyükyalı’nın “iyi yaşam” anlayışıyla hayata geçirilen ve başlangıç fiyatlarıyla önemli bir yatırım potansiyeli taşıyan […]

Subscribe US Now

Betboo