Panasonic, ISE 2018’de “Projeksiyonda Dünya Liderleri” için sponsor oluyor

admin

Amsterdam Işık Festivali, 14 Ocak-9 Şubat 2018 tarihleri arasında gerçekleşecek olan yarışmayı sahnelemek için ISE ve RAI Amsterdam ile güçlerini birleştirip EYE Filmmuseum’un etkileyici cephesine yansıtılan video sanatına sahne olacak. Yerel teknik destek ve kurulum BeamSystems tarafından sağlanacak.
Etkinliğe katılan beş sanatçı ortak bir temayı işleyecek: Boşluğu Kapatmak. Sanatçıların bu özel rekabeti, her biri 40×15 metre boyutundaki iki adet su ekranda olacak. Su projeksiyonu, üç boyutlu ve iki katmanlı bir “sahne” yaratarak mücadeleye dinamik ve tiyatral bir öğe katıyor.
ISE’nin platinum sponsoru olan Panasonic, etkinlik için projeksiyon cihazları sağlayacak. Yarışmada, canlı eğlence ve sahne uygulamaları için özel olarak tasarlanmış ve 20.000 saat bakım gerektirmeyen PT-RZ21K ve 30.000 lümenlik PT-RZ31K kombinasyonu kullanılacak.
Jüri, ISE 2018 final günü olan 9 Şubat’ta ilan edilecek yarışmanın kazananına 8 Şubat 2018’deki finalde karar verecek.
Panasonic Görsel Sistem Çözümleri Yöneticisi Jan Markus Jahn görüşlerini şöyle belirtti: “Hem Projeksiyonda Dünya Liderleri açılışının bir parçası olmaktan, hem de bu sanatçıların teknolojimizi kullanarak Amsterdam’ın en simgesel binalarından birine eserlerini yansıtmalarına doğrudan şahit olacağımızdan dolayı son derece heyecanlıyız”.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

MediaTek Teknolojisiyle Kalp Sağlığı Parmak Ucunda

MediaTek teknolojisi, akıllı telefon üreticilerine, tüketicilerinin kalp sağlığını korumalarına yardımcı olmalarını sağlıyor. Ürettikleri telefonlara, MediaTek’in yeni Sensio modülünü entegre eden telefon üreticileri, tüketicilerinin kalp sağlıklarıyla ilgili ölçümleri, parmak uçlarıyla yapmalarına yardımcı olacak; onların kalbine daha yakın duracak. MediaTek’in yeni Sensio modülü, akıllı telefonların kalp sağlığı ile ilgili 6 önemli veriyi […]

Subscribe US Now

Betboo