Padişahlar gibi kaftan giymenin bedeli 2.500 TL’den başlıyor

kobipostasi

Güzel giysiler yüzyıllardır güç ve mevki simgesi? Osmanlı giyim kültürünü günümüze taşıyan kaftanlar, saraya özgü giysilerin görkemini de yeniden canlandırıyor. Davetler için şık kostümlere dönüşen kaftanların yeni ve eski örneklerini Khaftan?da bulabilirsiniz.

Sultanahmet?teki Khaftan Antika ve Sanat Galerisi, seramik, tekstil ve bronz kaftanlar bulabileceğiniz zevkli bir mağaza. Dekoratif objeler, şık kostüm ve aksesuarlar için mutlaka görülmesi gereken galerinin en çok aranan ürünleri de şüphesiz kaftanlar.

Başta sanatçılar ve cemiyet hayatının ünlü isimlerini etkisi altına alan kaftan trendi her geçen gün yaygınlaşıyor. Siz de bu stili tarzınıza yansıtmak istiyorsanız, galerinin şık aksesuar ve kaftanları arasından seçim yapabilirsiniz. Khaftan koleksiyonlarında bindallı ve üç etek modelleri bulabileceğiniz gibi ceket ve yelek olarak kullanılabilecek suzaniler de seçenekler arasında.  Meraklıları için, hükümdarların giydiği kaftanların bugün modern örneklerini gördüklerimizden çok daha gösterişli kemha, seraser ve atlas gibi kumaşlardan hazırlandığı belirtmekte yarar var.

Ürün bilgileri:

Kaftan: 2500 TL, Mor Kaftan (Eski): 5750 TL,

Suzani Yelek: 2000 TL, Suzani Ceket: 1750 TL.

www.khaftan.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Kasım ayı ihracatı 10 milyar 758 milyon dolar

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Kasım ayı ihracat verilerini Düzce’de açıkladı. TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi tarafından yapılan açıklamaya göre, kasım ayında ihracat, bir önceki aya göre yüzde 13.9 artışla 10 milyar 758 milyon dolar olurken, Ocak-Kasım döneminde yüzde 19,7 artışla 122 milyar 156 milyon dolar seviyesinde gerçekleşti. Son oniki aylık dönemde […]

Subscribe US Now