Özyeğin Üniversitesi “Sıfır Atık Belgesi” Almaya Hak Kazanan İlk Üniversite Oldu

admin

Özyeğin Üniversitesi, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından yürütülen “Sıfır Atık Projesi” kapsamında, sahip olduğu atık yönetimi çalışmaları neticesinde “Sıfır Atık Belgesi” almaya hak kazandı. İstanbul Valiliği Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’nün tebliğ ettiği resmi belge ile Özyeğin Üniversitesi, İstanbul’da ve Türkiye’de bu belgeyi alan ilk üniversite oldu.

Özyeğin Üniversitesi, Çekmeköy’de bulunan kampüsünde ve yurtlar kapsamında yürüttüğü kaynakların sağlıklı ve verimli biçimde kullanılması, atıkların kaynağında yönetim altına alınması, ayrı toplanması ve geri kazanımının sağlanması çalışmaları neticesinde “Sıfır Atık Belgesi” ile ödüllendirildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

TURPEX E-İHRACAT GİRİŞİMCİLERİNİ DESTEKLİYOR

Yaygın hizmet ağı ile dünya üzerinde 200’ü aşkın noktaya güvenilir, ekonomik ve hızlı air-express taşımacılık hizmeti sunan PTT; TURPEX markasıyla, 2-3 iş günü gibi kısa bir sürede en uygun ücretlerle gönderileri yurt dışı adresine teslim ediyor. Bireysel gönderilerin yanı sıra KOBİ’lerin e-ticaret gönderilerini de yurt dışına ulaştıran TURPEX, KOBİ’lerin ihracatını […]

Subscribe US Now

Betboo