Otomotiv sektörünün en büyük destekçisi al-sat siteleri

kobipostasi 1

Tüm otomobil üreticilerini, satıcılarını yan sanayi için bir araya getiren Autoshow’a katılan www.otoalsat.com kullanıcıları, fuarın canlılık ve yenilikçiliğinin, otomotiv sektörünü de hareketlendireceğini belirtiler. Otoalsat.com kullanıcılarının ortak görüşü, internetten bilgi aldıkları ve takip ettikleri otomobillerin yeni modellerini görmek ve incelemenin kendilerini heyecanlandırdığını ve keyif duyduklarını ifade ettiler.

Otoalsat.com sitesi yöneticisi Fügen Toksü ise otomotiv sektörünün son yıllarda büyüme gösterdiğini, krizin sektörü en az düzeyde etkileyebilmesi için hükümetin gerekli tedbirleri alması gerektiğini söyledi. Toksü, ülkemizde internet kullanıcılarının hızla artması nedeniyle, internetteki otomotiv alıcı ve satıcılarının da her geçen yıl hızla büyüme gösterdiğini ve otomotiv portallarının otomotiv sektörünün en büyük destekçisi olduğunu ve sektörle işbirliği içinde olmasının önemine değindi.

Kriz dönemlerinde, sektördeki daralma ve yatırımcıların küçültülmesine rağmen, internet alanının büyümesi ve internet kullanıcılarının daha da yoğun olarak otomobil sitelerine girecek olmasının, sektöre açılım sağlayacağını belirten Fügen Toksü, ikinci el otomobil piyasasındaki canlanmanın birinci eli de canlandıracağını, bu nedenle ayrıca önem taşıdığını vurguladı.

Otoalsat.com ne yapıyor?

Otoalsat.com otomobil alıcılarını, satıcılarını ve tutkunlarını bir araya getiren otomotiv sitesi olup, otomobil ile ilgili her türlü bilginin, çok kolay ve hızlı ulaşılabileceği bir uzmanlık sitesi. Kısaca aracını satmak isteyen ve araç almak isteyen kişilerin başvurabileceği güvenilir bir kaynak. Ayrıca otomotiv üreticileri, yetkili satıcılar, bayiler ve galeriler gibi profesyonel kullanıcılar da rahatlıkla siteden yararlanabiliyor, hedeflerine ve potansiyel müşterilerine kolaylıkla ulaşabiliyorlar. Buna karşın otoalsat.com profesyonelce yönetiliyor ve tamamen ücretsiz olarak hizmet veriyor.

Otomobil tutkunları, otomotiv dünyası ile ilgili her türlü güncel sektör ve yarış haberlerine ulaşabiliyor, otomotiv kredileri, vergiler, cezalar, araç profilleri, yenilikler, sektörü ilgilendiren birçok ulaşım adresi vs. bilgilere rahatlıkla ulaşabiliyorlar.

Neden otoalsat.com?

Otoalsat.com?un en önemli özelliği, otomotiv sektörü dışında bağımsız bir yapıya sahip olması. Ayrıca, sahip olduğu vizyon ile çalışma hızı, kullanım kolaylığı, tasarımı, içerik zenginliği, bilgiye erişim kolaylığı, güncel yönetimi, sürekli gelişimi, içeriğinin güvenilirliği ve kalite vb. unsurlarıyla otoalsat.com farklılığını sergiliyor.

One thought on “Otomotiv sektörünün en büyük destekçisi al-sat siteleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Yargıda marangoz hatası var mı?

İstanbul Barosu seçimleri, ilginç tartışmaları ile gündemin ilk sıralarına yükselme sinyalleri veriyor. Çağdaş Avukatlar Grubu Başkan Adayı Kemal Aytaç, yargılama kültüründeki despotik-otoriter işleyişi kıracaklarını söyleyerek mahkeme salonlarının yapısını tartışmaya açtı. Dünyanın en büyük barosu olan İstanbul Barosu?nda seçim yarışı başladı. 5 adayın yarışacağı seçimler 6-7 Kasım tarihlerinde gerçekleştirilecek. 26 bin […]

Subscribe US Now