ÖRAV Sohbetleri Türkiye’nin öncü kadın girişimcilerinden “Sezen Sungur Saral” ile çevrim içi olarak başlıyor

KOBİ Postası

Öğretmen Akademisi Vakfı’nınuzun yıllardır, öğretmenlerin mesleki ve kişisel gelişimlerine destek olmak amacıyla işini tutkuyla yapan, üreten ve paylaşmayı seven farklı sektörlerden isimlerle düzenlediği “ÖRAV Sohbetleri”, 21 Ekim Çarşamba günü başlıyor. Yeni dönemde çevirim içi olarak düzenlenecek ÖRAV Sohbetleri’nin ilk konuğu, Türkiye’nin yerli teknoloji şirketi Reeder’ın kurucu ortağı Sezen Sungur Saral olacak.

2019’da Yılın Kadın Girişimcisi ödülünü alan Saral etkinlikte, e-kitap okuyucu cihazlarıyla başlayan, cep telefonu ve tabletlere evrilen girişimcilik hikayesi ile ülkemizde kadından beklenen kültürel rollerden dolayı girişimci kadınların karşılaştığı zorlukları aktaracak. İlham verici bir girişimci olan Sezen Sungur Saral, iş üretmeye odaklı gençlerin çağı yakalayarak, yeteneklerini ve eğitimlerini girişime çevirebilmesi için de tavsiyelerde bulunacak.

Katılım ücretsizdir ve herkese açıktır.

Tarih: 21.10.2020

Saat: 17:00

Etkinliğe kayıt için: https://orav.perculus9.com/enroll/6a9b900b-5285-4daf-a24a-8fc79117231b

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

TAV sağlıklı seyahat taahhüdünü güçlendirdi

TAV Havalimanları’nın altı ülkede işlettiği 11 havalimanı ACI tarafından oluşturulan ve pandemi önlemlerini belirleyen sertifikasyonu alıyor. Ankara Esenboğa, Üsküp ve Zagreb havalimanları süreci tamamlayarak sertifikalarını aldı. TAV Havalimanları Türkiye’de ve yurtdışında işlettiği havalimanlarını pandemi döneminde güvenli seyahat için Uluslararası Havalimanları Konseyi (ACI World) tarafından oluşturulan program kapsamında sertifikalandırıyor. Ankara Esenboğa, […]

Subscribe US Now