Öger Tours’dan Türk asıllı Alman turistlere dönük uygulama

kobipostasi

Yeni uygulama ile, Öger Tours müşterileri, hem Almanya’da hem de Türkiye’de gidiş ve dönüş için farklı havalimanlarını kullanacabilecek.
Örneğin, Sunexpress ile Hamburg’dan Antalya’ya uçan biri, dönüşte TUIfly’ın Dalaman-Honnover uçuşunu kullanabilecek.
Türkiye’de Antalya, İzmir, Bodrum ve Dalaman havalimanları uygulama kapsamında kullanılırken, Öger Tours üzerinden artık tek yön uçuş da satın alınabilecek.
Seyahat süresince, otel konaklamaları da Öger Tours’un bin otellik portfolyosundan seçilebilecek.
HEDEF KİTLE TÜRK-ALMAN VATANDAŞLARI
Yeni uygulamanın özellikle Türk-Alman vatandaşlarını hedeflediğini belirten Öger Tours Genel Müdürü Songül Göktaş Rosati, bu kitlenin genel olarak Türkiye’de 14 günden fazla zaman geçirdiğini ve tatil ile aile ziyaretlerini birleştirdiklerini kaydetti. Rosati, seyahat planlamada artık çok sayıda yeni özgürlüğün de sunulduğunu sözlerine ekledi.

Kaynak:TurizmGüncel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Almanların Türkiye talebi yükseliyor

Fvw’nin listesine hangi oteller girdi? İki haftada bir yayımlanan Hotelometer listesi, Alman turistlerin en popüler otellerini sıralıyor. Sıralama, rezervasyon verilerini değil, Alman seyahat acenteleri ve online rezervasyon motorları tarafından kullanılan Traveltainment rezervasyon sistemindeki tüm aramaları temel alıyor. IT şirketi TrevoTrend tarafından sağlanan veriler; genel, aileler, çiftler, yalnız seyahat edenler ve […]

Subscribe US Now

Betboo Porno