ODE Yalıtım European Business Awards’ta Türkiye’yi temsil edecek 40 şirketten biri oldu

kobipostasi

Bir dünya markası olma yolunda hızla ilerleyen ODE Yalıtım European Business Awards 2013/2014 ödülleri programında Türkiye’yi ulusal şampiyon olarak temsil edecek firmalar arasında yer aldı. ODE Yalıtım sıkı bir rekabet sonrası 40 Ulusal Şampiyon arasına seçilerek yarışmanın bir sonraki aşaması olan uluslararası ‘Ruban d’Honneur’ unvanı için yarışacak. Bu kategorideki ödüller ise 2014 Nisan ayı içerisinde açıklanacak.

Global bir marka olma yolunda hızla ilerleyen ODE Yalıtım, başarısını Avrupa’nın en seçkin ödüllerinden birisinde ulusal şampiyon olarak seçilerek taçlandırıyor. European Business Awards ödül programı kapsamında 40 ulusal şampiyondan birisi olarak seçilen ODE Yalıtım bundan sonraki aşamada ülkemizi temsilen Ruban d’Honneur unvanı için yarışacak. ODE Yalıtım Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Turan, “ODE olarak European Business Awards’ta Türkiye’yi temsilen ulusal şampiyonlar arasında yer almaktan büyük heyecan duyuyoruz.  Yalıtım konusunda Türkiye’nin en dinamik şirketlerinden birisiyiz. Hem bu alanda yaptığımız yatırımlarla hem de enerji verimliliği ve tasarrufu konularında adeta bir sivil toplum kuruluşu gibi çalışarak Türkiye’nin yalıtım konusunda bilinçlenmesinde büyük katkı sağladık. İşte bu çalışmalarımızın sonucu olarak da European Business Awards ödül programının Çevresel ve Kurumsal Sürdürülebilirlik (Environmental & Corporate Sustainability) kategorisinde

Türkiye’yi temsil edeceğiz” dedi. Dünyadan pek çok itibarlı şirketle aynı kategoride yarışmaktan büyük gurur duyduklarını da belirten Turan, “Çekişmeli olacak bir sonraki turu heyecanla bekliyoruz” şeklinde konuştu.

European Business Awards,  Avrupa’nın en parlak şirketlerinin dahil olduğu; temelinde yenilikçilik, iş mükemmelliği ve sürdürülebilirlik gibi üç farklı alanda şirketlerin yarıştığı bir ödül programı. Ödül programında, sorumlu hareket ederek faaliyet gösterdikleri alanda sosyal hayatı ve çevreyi olumlu etkileyen ve aynı zamanda yenilikçi ve başarılı uygulamalarla görünürlük ve gelişimlerini yükselten şirketler yarışıyor. Ödül programının ilk aşamasında ulusal şampiyonlar seçilirken bir sonraki aşamada şirketler uluslararası Ruban d’Honneur unvanı için yarışıyorlar. Geçen sene yarışmaya katılan 28 Avrupa birliği üyesi ülke ( Türkiye, Ermenistan, Gürcistan ve Kazakistan’da dahil şirketlerinin toplam iş hacmi 1 Trilyon Avro’ya ulaştı. İnsan kaynağı olarak bakıldığında bu şirketlerde toplamda 2.7 milyon insana istihdam sağlanıyor.

Yarışmada bu yıl tüm Ulusal Şampiyonlar jürinin değerlendirmesi için özel bir video hazırlayacaklar.

Jüri değerlendirmesine ek olarak aynı zamanda internet üzerinden de oy kullanılarak, en beğenilen Ulusal Şampiyonlar seçilecek. Seçilen şirket Ulusal Halk Şampiyonu olarak Avrupa Halk Şampiyonluğu için yarışacak. Halk oylamasının 2013 Kasım ayında başlaması planlanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Yaz sıcağında kaliteli ve rahat uyumanın ipuçları

Yaz sıcakları günden güne artış gösteriyor. Bu sıcak günlerde en az su içmek kadar kaliteli uyku uyumak da büyük önem taşıyor. İyi bir uykunun başlıca ölçüsünün kişinin sabah dinç uyanması ve kendisini gün içinde zinde hissetmesi olduğunu söyleyen Liv Hospital Göğüs Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Ferah Ece “Uyku bozuklukları solunum […]

Subscribe US Now

Betboo