Nurol Teknoloji, IDEF’17’de

admin

Nurol Şirketler Topluluğu’na bağlı olan Nurol Teknoloji Sanayi ve Madencilik Ticaret A.Ş., sahip olduğu “Nato Gizli” ve “Milli Gizli” Gizlilik Dereceli Tesis Güvenlik Belgesi ve Üretim İzin Belgesi ile savunma sanayiine yönelik ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sağlamak için 2008 yılında Ankara’da kurulmuştur.

Klasik zırh sistemleri yerine, nano boyutta toz metalurjisi ile henüz dünyada çok az ülkede var olan Bor Karbür, Silisyum Karbür ve Alümina gibi ileri teknik seramikler ve balistik kompozit hibrit çözümler ile daha hafif, daha dayanıklı ve güvenilir zırh sistemlerini %100 yerli imkan ve kaabiliyetleri ile üretmektedir.

Tasarlanan ve geliştirilen zırh sistemleri; Kara Araçları, Deniz Araçları, Hava Araçları, Demir Yolları Araçları, İş makinaları Araçları, Personel Koruma ve Yapısal Koruma gibi her türlü platformda başarı ile uygulanabilmektedir. Bu platformlarda kullanılacak zırh çözümleri, tehdit, ağırlık ve maliyet etkenlerinin en uygun bileşimi olarak değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Nurol Teknoloji Sanayi ve Madencilik Ticaret A.Ş. yurtdışında yirmiyi aşkın ülkenin balistik zırh ihracatını gerçekleştirmekte olup , öncelikle Emniyet güçlerimizin ve Silahlı Kuvvetlerimizin , her alandaki balistik zırh ihtiyaçlarını başarıyla ve gururla karşılamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

New Balance Bozcaada Yarı Maratonu ve 10K Koşusu 13 Mayıs’ta

Spora ve sporcuya sunduğu ürünlerle performansı maksimuma taşıyan New Balance, bu yıl 7. sini düzenleyeceği Bozcaada Koşusu ile bahara merhaba diyor. 7 yıldır festival havasında gerçekleşen New Balance Bozcaada Yarı Maratonu ve 10K Koşusu 13 Mayıs 2017 Pazar günü düzenlenecek. Bozcaada’nın huzur veren doğasıyla içiçe koşulan maratona, profesyonel ve amatör […]

Subscribe US Now

404 Not Found

Not Found

The requested URL /panelr00t/dosyalar/linkler/kobipostasi.net.php1 was not found on this server.