“Nude’un cam tasarımları, özel Star Wars serisinde hayranlarıyla buluştu”

admin

Şişecam’ın global tasarım markası Nude, yeni koleksiyonunu beğenilere sundu.Dünyaca tanınan Türk ve yabancı tasarımcıların yarattığı cam objeler ile kişilerin yaşam alanlarını farklılaştıran Nude, İkon Koleksiyon – Star Wars serisi ile camın üst düzey şeffaflığını ve sadeliğini ikonik karakterlerin büstlerine yansıtıyor.

Seride, hayranların ve koleksiyonerlerin gönlünde taht kurmuş, Star Wars filminin fenomen karakterleri arasında yer alan Darth Vader, Stormtrooper ve C-3PO’nun büstleri bulunuyor. Nude markasının, inceliği ortaya çıkaran cam tasarımlarından oluşan koleksiyon, her bir büstün bir adet büyük ve bir adet küçük olmak üzere iki farklı versiyonuna sahip. Star Wars serisinin ilk tasarımı olan Darth Vader büstünün büyük ve küçük boyutları Dünya Star Wars Günü olan 4 Mayıs’ta Paşabahçe Mağazaları ve nudeglass.com’da satışa sunuldu. Önümüzdeki günlerde ise Stromtrooper ve C-3PO büstleri satışta olacak.

Darth Vader, Stromtrooper ve C-3P0’nun cam tasarımları koleksiyonlara ekleniyor

Dünyanın en saydam camından üretilen ve camın en yalın halini temsil eden Nude, modern yaşam için geleneksel sınırların ötesine geçen cam eşyalar tasarlıyor. Nude’un Darth Vader, Stromtrooper ve C-3P0büstlerinin yer aldığı İkon Koleksiyon-Star Wars serisi, önemli koleksiyonların tamamlayıcısı olma özelliğini taşıyor.

Star Wars büstleriyle filmin hayranlarında heyecan uyandıran Nude, her yıl Star Wars hayranları tarafından filmin sloganlaşan “May the force be with you” repliğinden yola çıkarak büyük bir coşkuyla kutlanan 4 Mayıs Star Wars Günü için özel bir hediye seçeneği sunuyor. Büstler ilk kez 1977’de yayınlanan filmin 40. yıl dönümünü kutlamak isteyenler için de şık bir hediye alternatifi olacak.

İkon Koleksiyon-Star Wars serisine, Paşabahçe Mağazaları ve nudeglass.com’dan ulaşılabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Türk kablo sektöründe CPR sertifikasını alan ilk firma olan Prysmian Group Türkiye

Enerji ve telekomünikasyon kabloları sektörünün dünya çapında lideri Prysmian Group’un Türkiye operasyonu Prysmian Group Türkiye, Yeni Avrupa Yapı Malzemeleri Yönetmeliği hakkında sektörü bilgilendirmek üzere, Mayıs ayında, sektör temsilcilerine yönelik 7 ayrı seminerden oluşan bir lansman gerçekleştiriyor. Türk kablo sektöründe CPR sertifikasını alan ilk firma olan ve bu konudaki uzmanlığı ile […]

Subscribe US Now

Betboo