NN DESTEĞİN BİZDEN CHECK UP İLE 
ERKEN ÖNLEM ALIN, SAĞLIĞINIZ YERİNDE OLSUN

KOBİ Postası

NN Hayat ve Emeklilik, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası kapsamında ‘Desteğin Bizden Check Up’ hizmetini hayata geçirdi. Yeni ürün ile geniş hastane ağı, SGK anlaşmalı sağlık kuruluşlarında ve doktorlarda geçerli check up hizmeti alınabilir, NN Hayat ve Emeklilik Tamamlayıcı Sağlık Sigortası teminatlarından faydalanılabilir.

Dentist and assistant reviewing medical record in lobby


Dünyanın köklü sigorta ve yatırım yönetimi şirketlerinden NN Group bünyesinde faaliyet gösteren NN Hayat ve Emeklilik, müşterilerine mükemmel bir deneyim yaşatma amacıyla faaliyetlerini sürdürürken, sektörde yenilikleri hayata geçirmeye devam ediyor. Pandemi döneminde COVID-19 hastalarının tedavi masraflarını Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile teminat kapsamına dahil eden NN Hayat ve Emeklilik, hizmete sunduğu yeni ürünü Desteğin Bizden Check Up ile Tamamlayıcı Sağlık Sigortası müşterilerinin ve sevdiklerinin sağlık kontrollerini gerçekleştirerek, erken önlem almasına imkan sunuyor.


NN Hayat ve Emeklilik, 18 yaş ve üstüne sunduğu Desteğin Bizden Check Up ile Tamamlayıcı Sağlık Sigortası teminatlarına ek olarak geniş anlaşmalı hastane ağı ile check up hizmeti sağlıyor. Dahiliye muayene, EKG, 18 parametrenin kontrol edildiği hemogram, LDL kolesterol, total kolesterol, açlık kan şekeri testlerinin dahil olduğu check up hizmeti kapsamında ayrıca, karaciğer ve böbrek fonksiyon testleri, romatizmal ve enfeksiyon hastalıklar için genel tarama testleri de dahil oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

GİRİŞİMCİ FİKİRLER BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ FNN TEKFEN KULUÇKA MERKEZİ’NDE BÜYÜYECEK

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Bilim ve Teknoloji Binası’nda faaliyete geçecek olan Boğaziçi Üniversitesi FNN Tekfen Kuluçka Merkezi, Tekfen’in üç kurucusunun isimlerinin baş harfini taşıyarak, ‘üç genç mühendisin’ girişimci ruhunu yaşatacak. Boğaziçi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmed Özkan, “Bu isimlendirme, Tekfen’in bilim, sanat ve kültür alanında Boğaziçi Üniversitesi öğrenci ve öğretim üyelerine […]

Subscribe US Now