NISSAN’ın ProPILOT PARK Teknolojisi, Japonya’da Günlük Hayattaki Eşyalara Uyarlandı

admin

NISSAN, ProPILOT Park teknolojisini geleneksel Japon misafirperverliğiyle harmanlayarak, Japonya’daki bir otelin konuklarına benzersiz deneyimler yaşatıyor. Otelin misafirleri, kendi kendine hareket edebilen terlikler, masalar ve yer minderleriyle NISSAN’ın ProPILOT Park teknolojisini günlük hayatın içerisinde deneyimleme imkanı yakalıyor.

İlk bakışta geleneksel bir Japon tarzını andıran otelde konuklar, fuaye alanında ayakkabılarını çıkardıkları anda terlikler düzgün bir şekilde önlerine geliyor, oturma odalarına girdiklerinde geleneksel Japon mimarisinin özelliklerinde olan alçak masalar ve yer minderleri kendi kendine düzeliyor ve bu özelliklerin arkasında NISSAN ProPILOT Park teknolojisi yer alıyor.

İlk olarak Ekim 2017’de Japonya’da yeni NISSAN LEAF ile lanse edilen ProPILOT Park teknolojisi bir düğmeye basılmasıyla birlikte etrafındaki nesneleri algılıyor ve seçilen park yerine kendi kendine park ediyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Mobil zararlı yazılım kurbanlarının %25'i yetişkin içerikli saldırılarla karşılaştı

Reklamcılıkta dendiği gibi, cinsel içerikler her zaman alıcı bulur. Ancak siber dünyada bu içerikler yalnızca satış yapmak için değil aynı zamanda zararlı aktiviteler için de bir araç olarak kullanılıyor. Kaspersky Lab uzmanları, siber suçluların operasyonlarında yetişkinlere yönelik içerikleri nasıl kullandıklarını incelediklerinde bu durum daha da belli oldu. Porno içerikli başlıkların […]

Subscribe US Now