MYPOBA ONLİNE SPONSORLUK VE MARKA İŞBİRLİK PLATFORMU YAYINDA!

KOBİ Postası

Türkiye’nin ilk ve tek Online Sponsorluk ve Marka İşbirlik Platformu olan mypoba, Organizatörleri, Mekanları ve Sanatçıları beklentilerine, hedef kitlelerine ve stratejilerine uygun olarak Markalarla buluşturup potansiyel işbirliklerine yeni kapılar açıyor.
Kutluhan Şabik tarafından kurulan ve yılbaşı itibariyle faaliyetlerine başlayan mypoba, dijitalleşen dünyada sektör oyuncularına kalıplaşmış iş yapış modellerinin dışında bambaşka bir dünya sunarak süreçler hem kolaylaşıyor, hem kısalıyor, hem de kısıtlı kaynakları en efektif şekilde yönetimini sağlayabiliyor. Doğru kişiye, en doğru teklifi iletme noktasında yön veren mypoba, güncel verileri ve hızlı network ağıyla Proje ve Marka İşbirliklerine yeni bir soluk getiriyor.
Şeffaf yürütülen süreçler sayesinde beklentilerin açıkça belirlenmesine ve platform üzerinden en hızlı şekilde olası partnerlerin görüntülemesi sağlayabiliyor. Sistem üzerinden direk mesaj yoluyla ilgili kişiye en kısa sürede ulaşarak haftalar süren kontak arayış süreçlerini günlere hatta dakikalara indiriyor. Platformda oluşan data ile Markaların bütçelerini en efektif şekilde yönetmesine imkan sağlıyor.

Markaların pazarlama stratejilerine en uygun olacak şekilde Kampanya Yönetimi, Sadakat Programı Yönetimi, Yeni Üye Kazanımı, belirli dönemler için diğer markalarla ‘upsell’ ve ‘cross sell’ projelerle satış arttırmaya yönelik proje önerileri sunabiliyor.
Kurucusu Kutluhan Şabik’ in sözleriyle: ”mypoba, pazardaki ihtiyaçtan doğan ve tüm dünyadaki dijital dönüşüm hareketinin bir parçası olarak hem ülkemizi hem de ülkemizdeki şirketleri yeni dijital çağa hazırlamada önemli bir rol üstleneceğine inanıyorum. Bizleri son derece heyecanlandıran şirketimizin özellikle pandemi sürecinden olumsuz etkilenen Sponsorluk ve Marka İşbirliklerini yeniden hızlandırarak Eğlence&Etkinlik, Kültür&Sanat, Sosyal Hayat ve ekonomik açıdan olumsuz etkilenen bazı sektörleri dayanışma içerisinde yeniden ayağa kaldırıp ekonomik değer yaratma potansiyeline sahip olduğuna inanıyoruz.”
mypoba, manuel ve birebir ilişkiler üzerine ilerleyen süreçleri teknolojisiyle dijitalleştirerek platform üzerinden daha yaratıcı proje işbirlikleri ve katma değeri yüksek marka işbirlikleriyle önce Türkiye sonra Dünya pazarında fark yaratacak bir oyunca olma yolunda ilerliyor. Kurulduğu ilk günden bu yana sektörü büyütmeyi hedefleyen mypoba, bünyesinde yer alan onlarca partnere katkı sunmaya devam ediyor.
Faaliyetlerine 2020 yılında başlayan mypoba, Markaları, Mekanları, Organizatörleri ve Sanatçıları B2B platformda bir araya getiren yenilikçi bir yazılım şirketidir. Şirketin sunduğu ürün ve hizmetler arasında Sponsorluk Yönetimi, Marka ve Proje İşbirlikleri, Kampanya Yönetimi, Sadakat Programı Yönetimi, Yeni Üye Kazanımı faaliyetleri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

TÜRKİYE’NİN İLK DİJİTAL FUARI SHOEDEX2020 İKİNCİ KEZ KAPILARINI AÇIYOR

Ticaret Bakanlığı desteğiyle Ege Deri ve Deri Mamulleri İhracatçıları Birliği organizasyonuyla Türkiye’nin ve dünyanın ayakkabı, çanta, deri saraciye ve deri konfeksiyon sektörlerine yönelik ilk dijital fuarı Shoedex2020, 13-15 Ekim 2020’de ikinci kez gerçekleşecek. Ege Deri ve Deri Mamulleri İhracatçıları Birliği Başkanı Erkan Zandar’a göre Türkiye’nin krizi başarılı yönetmesinde dijitale hızlı […]

Subscribe US Now