Mutabakat derdine son!

admin

BA/BS ve Cari Mutabakatlarınızı, her ay sonu firmaları tek tek aramak zorunda kalmadan, faturaların arasında kaybolmadan gerçekleştirecek; zaman ve iş gücü kaybını ortadan kaldıracaksınız. Mutabakatlarınızı her zaman ve her yerden takip edebileceksiniz.

Hazırlayın; Mutabakat bilgilerinizi Excel ortamında hazırlayın.
Yayınlayın; Mail veya fax ile tek adımda müşteri/tedarikçilerinize ulaştırın.
Raporlayın; Müşteri/Tedarikçilerinizden yapılan geri dönüş sonuçlarını online izleyin.

Sistem Nasıl Çalışır?

http://www.uzmanmutabakat.com sayfasında yer alan “Üye Ol” bölümünden üyelik kaydınızı  oluşturabilirsiniz.

-Mutabakat bilgilerini manuel girebileceğiniz gibi, excel dosyası üzerinden transfer de edebilirsiniz.

-Mutabakat yapacağınız firmaların iletişim bilgilerinin (e-mail, fax numarası) sisteme bir kere tanıtılması yeterli olacaktır.

-Mutabakatları istediğiniz zaman karşı tarafa gönderebilirsiniz. Gönderimler e-mail veya fax yoluyla yapılır.

-E-mail yoluyla yaptığınız gönderimlerde karşı taraf kendisine gelen maildeki linke tıklayarak mutabakatınızı onaylayabilir veya reddedebilir. Faks gönderimi ise internet üzerinden gerçekleştirilir.

-Mutabakatlarınızı açık kaldığı sürece takip edebilir, yanıtlanmamış mutabakatlarınız için tekrar gönderim yapabilirsiniz.

0212 467 33 33 ’ü arayarak destek ekibimizden kullanım hakkında detaylı bilgilendirme ve portalden test amaçlı mutabakat gönderimi talep edebilirsiniz!

Türkiye’nin i-dönüşüm Mimarı Uyumsoft, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık e-Fatura süreçlerinde, i-dönüşüm servisleriyle değer katıyor.

Uyumsoft;
20 yıllık tecrübesi ile iş dünyasının merkezinde yer alan projeleri başarıyla yürüten Uyumsoft, 45+ sektörde 500+ ERP Projeye imza atmıştır.

5000+ müşterisine hassas ve karmaşık e-Fatura ,e-defter ve e-arşiv süreçlerinde servisleriyle değer katan Uyumsoft, müşteri sayısı ve teknik hizmet kapasitesiyle i-Dönüşüm uygulamalarında lider entegratör firmadır.

Uyumsoft;
“Güvenilir i-Dönüşüm Hizmet Sağlayıcısı”
e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet, KEP, MTHS, i-Mutabakat

Müşteri Hizmetleri: 0850 222 00 52

http://www.uyumsoft.com

http://www.i-donusum.com.tr
http://uyumsoftakademi.com.tr/
http://www.edevlet.com.tr

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Hayatımızı değiştiren 35 arayüz buluşu

İnsan elinin dokunduğu hemen her teknoloji bir arayüze sahiptir. Arayüzler basit cihazların daha akıllı hale gelmesini sağlarken; akıllı cihazların da daha basit şekilde kullanılmasına imkan tanır. Tarihten bugüne hayatımızı değiştiren her teknoloji ve buluşun popüler olmasında arayüzler belirleyici bir rol oynadı, kompleks sistem ve teknolojilerin potansiyelini ortaya koymasına yardımcı oldu. […]

Subscribe US Now