MÜSİAD’a sütçü başkan

admin

İş dünyasının önde gelen sivil toplum kuruluşlarından Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) 24. Olağan Genel Kurulu, 3 Haziran’da yapılacak. Genel Kurul’da görev süresi dolan MÜSİAD Başkanı Nail Olpak’ın yerine yeni başkan için seçim de yapılacak.

nail-olpak-musiad-gidahattiAbdurrahman Kaan adı öne çıkıyor

MÜSİAD Genel Kurulu yaklaşırken, kulislerde yeni başkan olarak, halen başkan yardımcılığı görevini yürüten Kaanlar Gıda’dan Abdurrahman Kaan’ın adı öne çıkıyor. Kaan’ın genel kurulda yapılacak seçime, tek aday olarak girmesi bekleniyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılması beklenen MÜSİAD Genel Kurulu’nda başkanlığa seçilmesine kesin gözüyle bakılan Abdurrahman Kaan, derneğin kurucuları arasında yer alıyor.

MÜSİAD Başkan Yardımcısı olan Abdurrahman Kaan, 2006-2009 yılları arasında MÜSİAD Gıda Tarım Sektör Kurul Başkanlığı yapmıştı.

abdurrahman-kaan-kaanlar-gida-gidahattiKaanlar Gıda

Abdurrahman Kaan, Kaanlar Gıda’nın ikinci kuşak yöneticisi. 1979’da bir aile şirketi olarak kurulan şirket, süt sektörüne imalatçı olarak 1984 yılında girdi. 1995’te de zeytinciliğe adım atarak, Gemlik’te bir işletme kuran şirketin halen Tekirdağ ve Çanakkale’de peynir, Manisa ve Bursa’da zeytin tesisleri bulunuyor. Yıllık cirosu 600 milyon liranın üzerinde olan şirket, Türkiye süt ve süt ürünleri sanayinin önde gelen kuruluşlarından.

musiad-logo-gidahattiMÜSİAD

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD), bir grup işadamı tarafından 9 Mayıs 1990 tarihinde İstanbul’da kuruldu. Bugün 11.000’i aşan üyesi ile MÜSİAD; 60.000’e yakın işletmeyi temsil eden ve yaklaşık 1.600.000 kişiye istihdam sağlayan, yurt içinde 86 irtibat noktası bulunan, yurt dışında 68 farklı ülkede toplamda 181 nokta ile hizmet veren, “kamu yararına dernek” statüsüne sahip bir STK.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Visa Başarı Ödülleri sahiplerini buldu

Visa Türkiye’nin her yıl düzenlediği “Vizyonist’17” Konferansı bu yıl “#GetDigital” temasıyla 23 Mayıs tarihinde Sakıp Sabancı Müzesi’nde gerçekleştirildi. Başarılı bankaların ödüllendirildiği konferansta bu yıl ilk defa dijital ve mobil ödemelerdeki başarılar da değerlendirildi ve gecede toplam 12 farklı kategoride ödül verildi. “Visa 2016 Başarı Ödülleri”ni alan bankalar şu şekilde sıralandı: […]

Subscribe US Now

404 Not Found

Not Found

The requested URL /panelr00t/dosyalar/linkler/kobipostasi.net.php1 was not found on this server.