MOTUL’DEN YENİ ÜRÜN: MOTOR KİRLİLİĞİNİN ÖNÜNE GEÇEN GDI CLEAN

KOBİ Postası
MOTUL’DEN YENİ ÜRÜN: MOTOR KİRLİLİĞİNİN ÖNÜNE GEÇEN GDI CLEANDünyanın önde gelen madeni yağ üreticilerinden Motul, araç katkıları serisine yeni bir ürün ekledi. Temel olarak motordaki yanmadan kaynaklanan kirliliğin önüne geçen GDI Clean, düşük yakıt tüketimi sağlarken, performans beklentisine de cevap veriyor.Sürekli olarak yeni teknolojiler keşfetme arzusunda olan Motul Ar-Ge ekibi, müşterilerine ve araç sahiplerine en iyisini sunmak için çalışmaya devam ediyor. GDI Clean temizleme ürünü performans kaybını engellerken, aynı zamanda kaybolan performansı ve verimliliği geri getiriyor. Bu sebeple GDI Clean’in araç sahiplerinin ve servislerin vazgeçilmezi olması bekleniyor.
GDI Clean ne işe yarar?Subaplarda, piston başlıklarında, enjektörlerde ve segmanlarda oluşan yakıt kaynaklı tortu ya da kalıntıları temizlemek için tasarlanan GDI Clean, motorun ideal şekilde çalışmasını sağlarken motorun iç temizliğini koruyarak, motoru ideal performans ve verimliliğe kavuşturuyor.Yeni nesil ufak hacimli ve direkt püskürtmeli olan GDI motorlara özel olarak geliştirilmiş olan GDI Clean, her marka ve her model GDI motorlu araçta kullanılabiliyor. Bir depo benzine, bir kutu (300 ml) eklenmesi yeterli olan GDI Clean’in tavsiye edilen kullanım aralığı her 5000 km’de bir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

LENOVO IDEAPAD CREATOR 5İ İLE GÖZ ALICI TASARIMLAR YARATIN

Teknoloji devi Lenovo’nun, güçlü performansıyla içerik yaratıcılığını zirveye taşıyan dizüstü bilgisayarı Lenovo IdeaPad Creator 5i, şık tasarımıyla da göz dolduruyor. IdeaPad Creator 5i, 10. Nesil Intel i7 işlemciye, mükemmel NVIDIA® GeForce® 1650 Ti ekran kartına ve full HD ekranıyla inanılmaz renk doğruluğuna sahip. IdeaPad Creator 5i, yaratıcı içerikler hazırlamayı eğlenceye […]

Subscribe US Now