Morhipo.com’dan teslimatta yeni adım

admin

Modayı ve trendleri online dünyada müşterilerine sunarken yeniliklerin de adresi olan Morhipo.com, “Koşulsuz Müşteri Mutluluğu” anlayışıyla müşterilerine güvenli, hızlı ve kolay alışveriş keyfi yaşatmak için çalışmaya devam ediyor.

Easy Point’le gerçekleşen işbirliği kapsamında, adresinde teslim alıcısı olmayan veya kargo beklemek istemeyen müşteriler siparişlerini İstanbul’daki Kanyon, Zorlu Center, Akmerkez ve Anatolium AVM’lerinde yer alan Easy Point noktalarından teslim alınabilecek. Üstelik lansmana özel kargo ücreti de yok!

Nasıl çalışıyor?
Teslimat noktası seçeneği Easy Point olarak yapılan siparişler Easy Point noktalarına ulaştığında, müşteriler e-posta veya SMS ile bilgilendiriliyor. SMS’i alan müşteriler, 7 gün içinde saat 10.00-22.00 arasında istediği zaman seçtiği Easy Point noktasına gidip kargosuna ulaşabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

TÜRKİYE DÜNYANIN CRUISE BAŞKENTİ OLABİLİR Mİ?

Uzun bir süredir Türkiye limanlarından uzak kalan Cruise gemileri, 2020’den itibaren yavaş yavaş Türkiye limanlarına geri dönmeye başlıyorlar. Hatta Galataport’un tamamen hazır olmasının ardından, 2021’den itibaren bazı Cruise firmalarının her hafta hareketli gemi seyahatlerine başlayacağı, İstanbul, Kuşadası ve İzmir gibi limanların Avrupa’nın stratejik öneme sahip cruise limanları olacağı global pazarda […]

Subscribe US Now

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx