MORAL VE MOTİVASYON TURU

admin

Halil ÖNCÜ-KEMERClub Hotel Phaselis Rose çalışanları her yıl olduğu gibi bu yılda yat turunda bir araya geldiler. Düzenlenen moral ve motivasyon amaçlı yat turlarına katılanlar unutulmaz anlar yaşadılar.

Oldukça yoğun geçen sezonda üç ayrı yat turu düzenlenirken, 500 kişinin çalıştığı Club Hotel Phaselis Rose’de tüm çalışanlar düzenlenen bu yat turlarına katıldılar. Otelin iskelesinden yine otel tarafından hazırlanan erzaklar ile yola çıkan Club Hotel Phaselis Rose çalışanlarına Genel Müdür Şinasi Gürocak da eşlik ederken, gün boyunca devam eden turda denizden yararlanan Club Hotel Phaselis Rose çalışanları, Tekirova sahilleri, Çıralı, Olympos ve Kleopatra Koyu istikametinden geçerek otele geri döndüler.

Club Hotel Phaselis Rose Genel Müdürü Şinasi Gürocak, oldukça yoğun geçen bir sezon yaşadıklarını belirterek, personelin morali ve motivasyonu açısından bu etkinliklerin önemine dikkat çekti. Gürocak,” Her yıl olduğu gibi bu yılda otelimizde görev yapan 500 çalışanımıza moral ve motivasyon sağlamak amacıyla yat turları düzenledik. İki gündüz ve bir de gece turu ile tüm çalışmalarımızın bu turdan yararlanmasını sağladık. Tur boyunca onların en iyi şekilde rahat etmeleri açısından her şeyi düşündük. Otelimizde misafir memnuiyeti oldukça yüksek ve bu konuda çok kez ödüller alıyoruz. Bu ödüllerin alınmasında çalışanlarımızın büyük emekleri var. Onları bu etkirliklerde mutlu görmek bizleri de mutlu ediyor” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Huawei, 2025 yılı için 10 mega-trend tahminini açıkladı

2025 yılına kadar teknoloji eğilimlerini öngören Huawei, geleceğimizi şekillendirecek 10 mega-trendi şu şekilde açıkladı: 1. Botlarla Yaşamak: Son gelişmeler, algısal yapay zeka ve ağ teknolojileri, çeşitli ev ve kişisel senaryolarda robotiklerin kullanım oranını yükseltiyor. Global Endüstri Vizyonu (GIV), 2025 yılına geldiğimizde ev robotu kullanım oranının yüzde 14’e ulaşacağını öngörüyor. 2. […]

Subscribe US Now