Moda’nın en moda mekanı Popmod geçmişe yolculuğa davet ediyor!

kobipostasi

Arkadaşlarınızla beraber hem eşsiz içkilerle lezzetli yemekler tatmak hem de 60-70-80’li yılların Türkçe pop müzikleri eşliğinde keyifli zamanlar geçirmek istiyorsanız İstanbul ve Moda’nın şimdiden en popüler mekânı olmaya aday Popmod tam size göre!

Popmod’un yatırımcısı olan Regatta Group Yatırım A.Ş şirketinin kurucu ortağı  Damla Sanberk, nostaljinin bizi çağırdığı bir dönemde yaşadığımızı belirterek “Elbette 80’lerden sonra da popüler müzikte çok iyi performanslar yapıldı. Yine de bu dönemlerin parçalarını hangi lisanda dinlersek dinleyelim bizi tetikleyen eşlik etmek ye yönlendiren bir kıpırtı oluyor içimizde, diğer taraftan hala eğlenmeyi çok seven bir neslin de gençliği bu dönemler…” dedi.

Konsept-Marka danışmanımız Filiz Tunaylı ve yaratıcı strateji ekibimiz ile birlikte ortaya çıkarttığımız bir marka olan popmod’ta hep birlikte eğlenip şarkı söyleyebileceğiz. ”Mod” bir taraftan Moda’lı olmamızdan diğer taraftan “bugünkü modum” fikri üzerinden yürüdü, bugünkü modum dans, bu gece modum eğlence, modum aşk, modum sevgi, modum  60lar 70ler 80ler, modum pop, modum  Popmod gibi… Popmod fikri ile birlikte popmod sosyal platform projesi de gelişti. Bu projenin başında sevgili Batuhan Arıman var. “bugünkü modum” örneğinden gidecek olursak çeşitli duygu hashtagleri ile benzer duyguları paylaşan kişilerin, kendi algılarından paylaşım yaptığı ve bu kişileri birbirleriyle birleştiren bir platform kurduk. Popmod’un internet sayfasında da bu Popmod soyal portalı sürekli açık ve bu paylaşımlar online olarak sürekli yayınlanıyor.

Popmod kaliteli müzik ve 60, 70, 80’ler ile eğlenmeyi seven herkese açıktır. Take a way coffe ve bistro 4 mevsim ve haftanın 7 günü kendi çalışma saatlerinde hizmet sunuyor olacak. Klüp şimdilik pazartesi günü hariç her gece çeşitli sürprizler ve etkinlikler ile açık olacak.

Gorsel2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

İran açılımı fırsatlarla birlikte riskleri de beraber getiriyor

DEİK ve Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) iş birliğinde, KPMG Türkiye tarafından hazırlanan “Ambargo Sonrası İran Ekonomik ve Ticari Etki Analizi” başlıklı rapor, Vardan, TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi, DEİK Yönetim Kurulu Üyesi ve Limak Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Özdemir, Türkiye-İran İş Konseyi Başkanı Bilgin Aygül, KPMG Türkiye Başkanı Ferruh Tunç […]

Subscribe US Now