MODACI AYDAN YURT KARAMAN’DAN GEMİDE GÖRKEMLİ DEFİLE

admin

Modacı Aydan Yurt Karaman’ın gemide düzenlediği defile izleyenlerden tam not aldı. 2020 koleksiyonunu tanıttığı muhteşem defilede farklı dokuları renk zenginliğiyle bir arada kullanmayı seven başarılı tasarımcı koleksiyonunda  gösterişli kumaşlar,  ince dikiş detaylarını  kullanarak fark yaratıyor. Güçlü kadını çizgilerine yansıtmayı seven tasarımcı, günlükten abiyeye kadar  geniş bir koleksiyonla düzenlediği defilede izleyenlerden tam not aldı.

Altın Zirve ve Kariyer Ödülleri’nin yapıldığı gecenin başlangıcında  ünlü isimlerin beğeniyle izlediği defilenin sonunda Yılın En İyi Çıkış Yapan modacısı ödülünü alan Aydan Yurt Karaman,  20 yıldır moda sektörüne hizmet vermekteyim. Almış olduğum bu  2.ödülüm emek verdiğim bu meslekte ödüle layık görülmek beni çok gururlandırdı dedi.

Koreografisi  ünlü koreograf Asil Çağıl tarafından yapılan defileye Sevil Uyar, Derya Ekşioğlu, Türkan Geyik, Yanita Schmidt, Jenya Krivenko ,Seviye İkbal Tulgar, Melissa Aslan, Elif Tokgöz,  Leyla Karaaliler,Melissa Aydın Alp   gibi taçlı güzeller podyuma çıktı.  Modacı Aydan Yurt Karaman  finalinde podyuma çıkan mankenler izleyenlerce uzun süre alkışlandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

ÖRAV, “Eğitimciler Buluşması”na iş ve eğitim dünyasından isimler katıldı

Eğitimcilerin mesleki ve kişisel gelişimine destek sağlamak amacıyla faaliyet gösteren, Türkiye’nin ilk ve en etkin sivil toplum kuruluşu Öğretmen Akademisi Vakfı (ÖRAV) 29 Ağustos Cumartesi günü Türkiye’nin dört bir yanındaki 150 eğitimcisi ile online bir buluşma gerçekleştirdi. Yeni döneme, yeni öğrenimlerle başlamak amacıyla düzenlenen Eğitimciler Buluşması’na, Alarko Holding Stratejik Planlama […]

Subscribe US Now

404 Not Found

Not Found

The requested URL /panelr00t/dosyalar/linkler/kobipostasi.net.php1 was not found on this server.