Minik bir ipe bağlı, dev filler gibiyiz! Tek suçlu beyniniz!

kobipostasi

Bir önceki kitabı ?Tek Şişman Beyniniz? ile büyük yankı uyandıran ve bestseller olan Yasemin Soysal, yine çok konuşulacak bir kitapla okuyucularının karşısına çıkıyor. Yasemin Soysal; ?Tek Suçlu Beyniniz? isimli yeni kitabıyla; “keşke bunları daha önce okusaydım” dedirtiyor.

Kitap hakkında yapılan yorumlar

Beyin Cerrahı Op. Dr. Ömer Tural: “Sinir sistemi ile ilgili son yıllarda ortaya konan, bilimsel veriler ışığında ve görsel unsurlarla desteklenmiş, anlaşılması kolay, titiz bir çalışma. Yaşantımızın her anında uygulayabileceğimiz metodik bir öğreti. ‘Yapabilirim’ kavramının nasıl yapılacağını öğrenmek isteyenler için…”

Ebru Şallı Tan: “Sevgili Yasemin’in kitabı bence kesinlikle okunmalı ve her zaman kütüphanenizin baş kitapları arasında yer almalı! Henüz tanışmayanlara tavsiye ediyorum. Okuyun ve yaşamınızdaki farkı görün…”

Açelya Akkoyun Cergel: “Yasemin Soysal: Hayatınıza güzel bir ara verip saçınızın telinden, ayak ucunuza kadar hissetmek ve FARKETMEK istiyorsanız doğru adreslerden birindesiniz… Benim hayatımın en güzel ve en yoğun döneminin feneriydi Yasemin Soysal. Onun güzel enerjisi bu evrende daha bir çok insanı aydınlatacaktır…”

Betül Arım: “Yasemin Soysal’ın kitabının adını duyduğumda ?işte nihayet biri yazmış, yaşasın!? dedim. Çünkü yıllardır sağlıklı ve fit olmamın nedeni bu kitapta anlatılanlardı. Sadece kilolu olanların değil herkesin okuması gereken bir kitap. Ruhuna, beynine, eline sağlık.”

Pozitif Yayınları’ndan çıkan Yasemin Soysal’ın ?Tek Suçlu Beyniniz? kitabı, 15 Mart itibariyle kitapçı raflarında yerini alacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Beymen Club Erenköy?de İstanbul Shopping Fest?e özel ?Stil Günü?

İstanbul Shopping Fest kapsamında, Beymen Club Erenköy mağazası, 19 Mart Cumartesi günü, gece 02:00?ye kadar hizmet veriyor. Beymen Club tasarım ekibinin kişiye özel stil önerilerinde bulunacağı ?Stil Günü?nde, modaseverler 17:00-01:00 saatleri arasında tavsiyeler ve özel ikramlar eşliğinde alışveriş yapma imkanı buluyor. İstanbul Shopping Fest boyunca, müşterilerine özel ikramlarla keyifli bir […]

Subscribe US Now