Minicik ellere kocaman ufuklar, hep daha yaratıcı yarınlar

kobipostasi

Kırtasiye dünyasının yenilikçi ismi Umur A.Ş. dev markaların gücünü miniklerin hizmetine sunuyor ve yaratıcılıklarının gelişmesine katkıda bulunan atölye çalışmaları düzenliyor. Toyzz Shop, Uhu, Stabilo ve UMIX CRAFT&ARTS işbirliğiyle düzenlenen keyifli çalışmalar sayesinde minikler yeteneklerini geliştirirken anne babalar da kırtasiye ürünlerinin çocuk gelişimine faydası konusunda bilinçlenme fırsatı yakalıyor. Hafta sonları İstanbul genelindeki alışveriş merkezlerinde bulunan Toyzz Shop mağazalarında gerçekleşen çalışmalar, miniklerin hem öğrenip hem de eğlendikleri rengarenk bir dünyaya kapı açıyor. Atölye çalışması ilk olarak Palladium Toyzz Shop?ta hayata geçirildi, ardından Kozzyy, Bayrampaşa Forum, İstinye Park ve Cevahir Alışveriş Merkezinde bulunan Toyzz Shop mağazalarında yinelendi. Yoğun talep üzerine atölye çalışması bu hafta 26-27 Haziran tarihlerinde Anadolu Hisarı Toyzz Shop mağazasında tekrar edecek.

Anne babaların da büyük beğenisini toplayan çalışmalarda minikler UMIX CRAFT&ARTS, STABILO ve UHU markalarının ürünleri eşliğinde yaratıcı çalışmalara imza atıyor. STABILO?nun rengarenk kalemleriyle, temalı kağıtlarda boyama çalışması gerçekleştiren minikler şekilgeçlerin büyülü dünyasıyla da tanışma fırsatı yakalıyor. Yapıştırma aktiviteleri sırasında kullanılan solventsiz Uhu ürünleri ise doğa ve çocuk dostu özellikleriyle sağlıklı kullanım sunuyor.  Atölye çalışması, Umur A.Ş.?nin geniş ürün yelpazesiyle çeşitlenen aktivitelerle fark yaratıyor.

Umur A.Ş. Kırtasiye Grubu Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Berna Acar bu zevkli çalışmayla ilgili olarak şu yorumu paylaşıyor: ?Toyzz Shop işbirliğiyle düzenlediğimiz atölye çalışmalarımız miniklere yaratıcılıklarını sağlıklı bir şekilde geliştirme fırsatı veriyor. Anne babalar ise doğru ve kaliteli kırtasiye ürünü kullanımının çocuk gelişimine katkılarına doğrudan şahit oluyor. Tüm çalışmalarımızda, çocuklarımızın kullanımına uygun güvenli ürünler sunmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz.?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Denizcilerin yeni gözdesi: Sığacık Teos Marina

Doğası, tarihi, kültürü, sıcakkanlı insanları ve ayrıcalıklı tüm değerleriyle Aralık 2009?da ?Türkiye?nin İlk Yavaş Şehri? unvanını kazanan Seferihisar, 3.000 yılı aşkın tarihinde yepyeni bir güzelliğe, bir yaşam biçimine daha ev sahipliği yapmaya başladı: Teos Marina. Bölgenin tarihi ve doğal yapısı korunarak Türk turizminin ve deniz insanlarının hizmetine sunulan Teos Marina […]

Subscribe US Now