MİCHELİN TÜRKİYE, EKER I RUN SANAL YARIŞI’NIN 15 K KOŞUSUNA DESTEK OLDU

KOBİ Postası

Michelin Türkiye; spor, sağlıklı yaşam ve iyiliğin bir araya gelmesi için bu yıl pandemi sebebiyle dijital ortamda düzenlenen Eker I Run yarışına destek vererek, 15 K koşusunun sponsorluğunu üstleniyor.
Michelin Türkiye, her yıl spor, sağlıklı yaşam ve iyiliğin bir araya gelmesi için gerçekleştirilen ve bu yıl 7. kez düzenlenecek olan Eker I Run Sanal 15 K koşusuna sponsor oldu. Bu yıl pandemi nedeniyle sanal ortamda gerçekleştirilecek olan koşu festivalinde Michelin Türkiye, 2020 Eker I Run Sanal Yarışının 15 K koşusuna destek oluyor.
28 Eylül’de başlayan ve bir hafta sürecek olan festivalde, her yaştan katılımcıların keyifli vakit geçirmesini sağlayacak pek çok online içerik sunulurken, 15 K koşusuna katılmak isteyenler link üzerinden kayıt oluşturabilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

DİJİTAL UÇURUMU YERLİ YAZILIMLAR KAPATACAK

Sanal okul ve sanal iş yeri konseptlerinin hayatımızda kapladıkları alanlar hızla artıyor. Eğitim-öğretim ve iş dünyasının online ortama taşındığı bugünlerde online platformlar yükselişini sürdürüyor. Eğitimin geleceğini değiştiren online eğitim platformlarında eğitmenler; videolar, mesajlar, oyunlar ve mini sınavlar aracılığıyla öğrencileriyle sürekli iletişim halinde olabiliyor. Online eğitim materyalleri hem eğitmen hem de […]

Subscribe US Now