Michelin, MyPortal ile Ticari Müşterilerine Özerklik Sağlıyor

admin

Michelin, profesyonel son kullanıcıları için geliştirmiş olduğu MyPortal platformu ile müşterilerine gelişmiş bir dijital deneyim sunuyor. 1 Eylül’de hayata geçecek olan MyPortal platformu ile şirketin B2B kullanıcıları ürün ve hasar garantisi süreçlerini doğrudan yönetebilme fırsatına sahip olacak.

Dünyanın en büyük lastik üreticisi Michelin, ticari B2B müşterilerinin gelişen ihtiyaç ve beklentilerine yönelik olarak MyPortal platformunu 1 Eylül itibariyle hayata geçiriyor. Daha önce My Account platformu olarak bilinen bu geliştirilmiş versiyon ile Michelin ve B2B müşterileri arasında daha akıcı ve erişilebilir bir arayüz sunuyor.

Güncellenmiş Michelin MyPortal platformu ile Michelin müşterileri ürün ve hasar garantisi süreçlerini doğrudan yönetebilme fırsatına sahip olacaklar. Ayrıca müşteriler bu geliştirilmiş platform sayesinde bir ürün veya diğer konularla ilgili soru ve talepleri için Michelin ile bir iletişim noktasına sahip olarak, kampanyalara da erişim sağlayabilecek. Platform aynı zamanda filo müşterilerinin lastik maliyetlerini veya idari görevlere ve genel filo yönetimine harcanan süreyi izlemek açısından da kullanımı kolay araçlar sağlayacak.

MyPortal platformu sayesinde Michelin, tüm sektörler için kişiselleştirilmiş içerik oluşturmayı taahhüt ederek, tüm endüstriler ve filo konfigürasyonları için uygun hale getirilmiş olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Ağustosun heyecanı “dev köpekbalığı” oldu

Türk Telekom’un dijital televizyon platformu Tivibu’da ağustos ayında Seç İzle servisinin en çok izleneni Meg: Derinlerdeki Dehşet isimli yapım oldu. Korku-aksiyon türündeki filmde, tarih öncesinden kalma dev köpekbalığı izleyiciye heyecan dolu anlar yaşatıyor. Türk Telekom’un dijital televizyon platformu Tivibu, izleyicilerine kesintisiz sinema keyfi sunmaya devam ediyor. Tivibu kutuları üzerinden ve […]

Subscribe US Now

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx