MEDİAMARKT’TAN KAHVESEVERLERE ÖZEL BOL KÖPÜKLÜ FIRSATLAR

KOBİ Postası

Uzaktan eğitim ve uzaktan çalışma sistemleri nedeniyle milyonlarca insan okul veya ofislerine gitmek yerine artık evlerinden çalışıyor. Sabahların, toplantıların, molaların veya sohbetlerin vazgeçilmezi olan “kahve keyifleri” ise artık pandemi nedeniyle evlerde yaşanıyor. MediaMarkt Türkiye, Dünya Kahve Günü’nün de yaklaşmasıyla kahveseverlere özel kahve makinelerinde geçerli yüzde 50’ye varan indirimler gerçekleştiriyor. MediaMarkt’ın “bol köpüklü fırsatlar” kampanyası 4 Ekim tarihine kadar devam edecek.
Avrupa’nın açık ara 1 numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, 1 Ekim Dünya Kahve Günü’nün yaklaşmasıyla tüm kahveseverlere “bol köpüklü fırsatlar” sunuyor. 4 Ekim Pazar gününe kadar devam edecek kampanya kapsamında MediaMarkt Türkiye, uzaktan eğitim ve çalışma sistemlerine geçilmesiyle evden çalışan, toplantılarını ve sohbetlerini ekran karşısında yapan veya molalarını balkonlarında veren tüm kahveseverleri rahatlatacak bir kampanya başlatıyor ve çeşitli kahve makinelerinde geçerli yüzde 50’ye varan indirimler gerçekleştiriyor.
MediaMarkt’ın başlattığı “bol köpüklü fırsatlar” kampanyasında Türk kahve makinelerinden filtre kahve makinelerine, espresso makinelerinden cappuccino makinelerine ve tek tuşla birçok farklı kahve seçenekleri sunan tam otomatik kahve makinelerine kadar çeşitli cihazlarda alternatifler sunuluyor. Farklı bütçelere göre alternatifler sunan MediaMarkt’ın kampanyasında indirimli fiyatlar 229 ile 9.999 TL aralığında bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

DELPHİ TECHNOLOGİES’TEN DÜNYA MARKALARI İÇİN 8 YENİ FREN BALATASI

Otomotiv markaları için küresel çapta orijinal ekipman kalitesinde çözümler sunan Delphi Technologies, sekiz fren balatasından oluşan yeni serisini satışa sundu. Orijinal ekipman kalitesi anlamında  her biri Avrupa pazarındaki ilk uygulamalar olan yeni fren balataları serisi Land Rover, Opel, DS, Hyundai, Audi ve Volkswagen markaları için pazardaki yerini aldı. Söz konusu […]

Subscribe US Now