MAPFRE Sigorta Acenteleri Antalya’da buluştu

admin

Türk sigorta sektörünün en güçlü şirketleri arasında yer alan MAPFRE Sigorta, 28-30 Nisan tarihleri arasında “Yolumuz Bir Yarınımız Bir” konseptiyle, Antalya Regnum Carya Otel’de acenteleri ile bir araya geldi. Toplantıda MAPFRE Sigorta yöneticileri 2016 yılını değerlendirerek, 2017 hedeflerini ve stratejilerini acenteleri ile paylaştı.

Başarılı bir 2016’yı geride bıraktıklarını ifade eden MAPFRE Sigorta CEO’su Alfredo Muñoz; “MAPFRE olarak acentelerimizle bir araya gelmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Tüm acentelerimiz ile yolumuzun bir, geleceğimizin bir olduğuna inanıyoruz. Bu anlamda; Türk sigorta sektöründeki tüm paydaşlarımıza ve müşterilerimize fark yaratan, güven kavramının içini gerçek manada dolduran ürün ve hizmetler sunmaya, acentelerimiz ile birlikte büyümeye ve büyük başarılara imza atmaya devam edeceğiz” dedi.

Bir günlüğüne MAPFRE Sigorta sosyal medya hesaplarını yöneten ünlü oyuncu Doğa Rutkay’ın moderatör olarak yer aldığı toplantıda eğlenceli anlar da yaşandı. MAPFRE Sigorta Genel Müdür Yardımcısı İlker Sırtıkırmızı, Doğa Rutkay ile talk show tadında geçen keyifli bir sohbete imza attı.

Toplantıda 10, 15 ve 20 yıldır MAPFRE ailesinin üyesi olan acentelere Uzun Yıl Birliktelik ödülleri verilirken; Verimlilik ve Üretim kategorilerinde de birçok acenteye MAPFRE Sigorta yöneticileri tarafından ödülleri takdim edildi.

MAPFRE Türkiye acenteleri, gerçekleşen toplantıların ardından yenilen akşam yemeği sonrasında Ajda Pekkan’ın unutulmayan şarkıları ve muhteşem sahne performansıyla eğlenme fırsatı buldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Anadolu Ajansı da Telefon Kütüphanesi'nde

Türk Telekom’un kurumsal sosyal sorumluluk projesi Telefon Kütüphanesi, görme engelli kullanıcılarının istek ve ihtiyaçlarına göre içeriğini zenginleştirmeye devam ediyor. Son olarak Telefon Kütüphanesi, 2016 yılında kullanıma sunduğu mobil uygulamasına ek olarak içeriğine Anadolu Ajansı’nın güncel haber servisini de ekledi. Telefon Kütüphanesi Anadolu Ajansı ve Türk Telekom arasında gerçekleştirilen bu iş […]

Subscribe US Now

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx