Makina sektörü MAKTEK İzmir’de bir araya geliyor

admin

Otomotivden savunma sanayisine kadar Türkiye ekonomisinin lokomotifi olan sektörler için vazgeçilmez bir unsur olan takım tezgahları sektörü, MAKTEK Fuarı kapsamında 2’inci kez İzmir’de bir araya geliyor. İlk yarıyılda makina sektörünün ihracatından yüzde 7’lik pay alan İzmir’de, 9-12 Ekim 2019 tarihleri arasında düzenlenecek MAKTEK İzmir Fuarı, 500 milyon dolarlık iş hacmiyle sektörün gelişiminin yanı sıra Türkiye ekonomisinde de önemli rol oynuyor.

55 milyon dolarlık ihracat ile takım tezgahları sektöründe önemli rol oynayan Ege Bölgesi’nin ihracat limanı olan İzmir’de, 2017’den sonra ikinci kez düzenlenecek MAKTEK İzmir Fuarı, 500 milyon dolarlık iş hacmiyle sektörün fotoğrafını çekmeye hazırlanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

VENEZIA MEGA OUTLET’TE ÇOCUKLAR PATİLİ DOSTLARINI UNUTMUYOR

Sosyal sorumluluk bilinci yüksek etkinlikler düzenleyerek ziyaretçilerinde farkındalık oluşturmayı amaçlayan Venezia Mega Outlet, 5-6 Ekim tarihlerinde çocuk etkinlik alanında hayvanları korumanın önemini eğlenceli etkinliklerle vurgulayacak. Venezia Mega Outlet Yönetim Direktörü Oğuz Isıgöllü; “ Hayvanları Koruma günü kapsamında çocuklar için hayvan dostlarına yuva olacak kulübeleri istedikleri gibi süsleyecekleri etkinlikler düzenliyoruz. Metro […]

Subscribe US Now