Maden sektörünün buluşma tarihi 11 Kasım

kobipostasi

Madencilik sektörünün en kapsamlı buluşması, MADEN TÜRKİYE 2010 Fuarı 11-14 Kasım 2010 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi?nde gerçekleştiriliyor.

Ülke ekonomisinde doğal kaynakların ekonomiye kazandırılması adına büyük önem taşıyan madencilik sektörü 11- 14 Kasım 2010 tarihleri arasında TÜYAP ve Yurt Madenciliğini Geliştirme Vakfı işbirliği ile düzenlenen 4. Madencilik, Maden Makine ve Ekipmanları, İş Makineleri Fuarı?nda bir araya geliyor.

Doğal kaynaklarımızın ve madencilik sektörünün ekonomiye olan katkısını arttırmak, sektörün gerçek potansiyelini ortaya koymak ve doğal kaynakların ticaretinin artırılmasına katkı sağlamak amacıyla düzenlenen Maden Türkiye 2010, ülkemizin madencilik politikası ve stratejileri açısından da büyük önem taşıyor. İhracat açısından en önemli girdi kalemlerinden bir tanesi olarak enerji ve maden sektörünün profesyonellerini bir araya getiren Maden Türkiye 2010?na yurtdışından birçok heyet, firma ve firma temsilciliği katılıyor.

Madencilik sektöründeki son gelişmelerin takip edilebileceği Maden Türkiye 2010, katılımcı ve ziyaretçilerine madencilikle ilgili ekipman ve iş makinesi konusunda da yeni ürün ve tasarımları yakından inceleme fırsatı sunuyor.

TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi?nde gerçekleştirilecek Maden Türkiye 2010 Fuarı?nı, 11 – 13 Kasım 2010 tarihlerinde 10:00-19:00 saatleri arasında, 14 Kasım 2010 günü ise 10:00-18:00 saatleri arasında ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

19'uncu Kalite Kongresi'nin ana teması "Yenileşim Yönetimi"

KalDer referans yönetim ve değerlendirme modeli olarak her kesimden kuruluşa önerdiği EFQM Mükemmellik Modeli’nin yenileşim ve yaratıcılığı temel bir mükemmellik kavramı olarak ele almasından yola çıkarak 19.Kalite Kongresi’nin ana temasını “Yenileşim Yönetimi” olarak belirledi. KalDer’in açıklamasında, “Amacımız kamu, özel kesim ve STK’lardan yönetici ve uzmanların öncü yaklaşımları ve uygulamaları tartışmaları, […]

Subscribe US Now